CES 2012: Nie zabrakło słuchawek dla graczy

Nabywca najnowszego produktu SteelSeries znajdzie w zestawie z słuchawkami dwa kable (oba wyposażone w mikrofon oraz pilota) – jeden z dwoma wtyczkami, który można podłączyć do komputera PC (do gniazda słuchawek i mikrofonu) oraz drugi, z pojedynczą wtyczką, przeznaczony do współpracy z komputerami Mac oraz urządzeniami mobilnymi. Co ciekawe, gniazda do podłączenia kabli znajdują się na obu nausznikach – dzięki temu można połączyć ze sobą dwa komplety słuchawek (to pozwala np. na jednoczesne korzystanie z jednego źródła dźwięku dwóm użytkownikom).
CES 2012: Nie zabrakło słuchawek dla graczy
SteelSeries Flux

SteelSeries Flux

Model Flux zaprojektowano tak, by sprawdzał się w podróży – słuchawki można wygodnie nosić na szyi, a także błyskawicznie złożyć, tak by zajmowały jak najmniej miejsca. Znane z innych modeli SteelSeries rozbudowane możliwości konfigurowania sprzętu w przypadku Flux nie ograniczają się do modyfikowania ustawień dźwięku i mikrofonu – możliwe jest również dopasowanie do własnych preferencji wyglądu urządzenia (dzięki wymiennym okładzinom i nakładkom na słuchawki)

“Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi graczami, którzy wiele czasu spędzają w drodze, podróżując na turnieje i imprezy e-sportowe – wiemy, że oczekują oni od słuchawek, że będą doskonale sprawdzały się nie tylko w grach, ale również w innych zastosowaniach. Stąd wziął się pomysł na stworzenie modelu Flux, który z założenia miał być czymś więcej, niż tylko kolejnymi słuchawkami – połączyliśmy w nim rozbudowane możliwości konfiguracji z wszechstronnością, umożliwiającą podłączenie do wielu różnych typów urządzeń. Nasi klienci grają, słuchają muzyki, korzystają z urządzeń mobilnych – chcieliśmy stworzyć produkt, który pozwoli im na szybkie dopasowywanie się do każdej sytuacji” – tłumaczy Bruce Hawver, szef SteelSeries CEO.

Słuchawki SteelSeries Flux pojawią się na rynku w drugim kwartale bieżącego roku – wtedy też zostanie podana ich cena oraz szczegółowe informacje na temat produktu.