Daj sobie szansę i przekuj swój projekt Imagine Cup w realny biznes!

Daj sobie szansę i przekuj swój projekt Imagine Cup w realny biznes!

W tegorocznej edycji konkursu Imagine Cup 2012 park technologiczny MMC Brainville autorom najlepszych projektów kategorii Projektowanie Oprogramowania oferuje pakiet konsultingowy gwarantujący pełne wsparcie w rozwoju projektu od fazy pomysłu poprzez zdobycie funduszy inwestycyjnych i komercjalizację projektu. Wybrane zespoły otrzymają również roczny bezpłatny dostęp do infrastruktury biurowej i technologicznej.

W II rundzie konkursu MMC Brainville wybierze dodatkowo dwa projekty najlepiej przygotowane pod kątem biznesowym. Pracujące nad nimi zespoły otrzymają po 5 tysięcy złotych. Pieniądze będą mogły być wykorzystane na zakup nowoczesnych technologii niezbędnych do realizacji tych projektów.

Dodatkowo, podczas finałów światowych konkursu Imagine Cup 2011 w Stanach Zjednoczonych firma Microsoft ogłosiła, że pomoże finalistom w zrealizowaniu i wprowadzaniu w życie swoich pomysłów dzięki 3 letniemu grantowi o łącznej wysokości 3 mln $. Zwycięzcy otrzymają pakiet dotacji, oprogramowanie, oraz pomoc w rozwijaniu projektu i wdrażaniu go na rynek. To już się dzieje. Wśród drużyn ubiegających się o tegoroczny grant jest zespół z Polski – grupa CodeRaiders. Finaliści Imagine Cup 2012 również będą mogli skorzystać z tej szansy.