Imagine Cup 2012 – nowe konkurencje!

Pod koniec ubiegłego tygodnia zostały ogłoszone kolejne konkurencje w konkursie technologicznym firmy Microsoft. Są to:
Imagine Cup 2012 – nowe konkurencje!
Microsoft Imagine Cup 2012

Microsoft Imagine Cup 2012

Kinect Fun Labs Challenge

Kategoria konkursowa specjalnie dla rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem oraz dla wszystkich pasjonatów najnowszych technologii Microsoft skupionych wokół kontrolera Kinect. Dla startujących przygotowany zostanie specjalnie pakiet kodów źródłowych i przykładów, dzięki którym znacznie szybciej i łatwiej, każdy będzie mógł stworzyć swoje wymarzone aplikacje sterowane ciałem i zrobić jak największe wrażenie na odbiorcach! Każda drużyna otrzyma także niepowtarzalną szansę zaprezentowania swojego projektu producentom z Microsoft Studio s.

Zwycięzcy pojadą na finały światowe do Sydney. Brzmi fajnie?! Dodatkowo 100 drużyn, którym uda się awansować do rundy drugiej otrzyma też bezpłatnie Kinecta! Pierwsza runda kończy się już 6 marca .

Imagine Cup Kinect Fun Labs Challenge

Imagine Cup Kinect Fun Labs Challenge

Windows Metro Style App Challenge

Chcecie jako pierwsi pisać aplikacje na Windows 8? Teraz macie taką możliwość! Skorzystajcie z tej szansy – zaprojektujcie aplikację w stylu Metro, która zachwyci cały świat. Na pierwszą rundę będzie się składało sześć quizów, sprawdzających Waszą wiedzę na tema nowego systemu firmy Microsoft. Wszyscy, którzy osiągną wynik na poziomie 15 poprawnych odpowiedzi awansują do rundy drugiej.

W rundzie drugiej zadanie będzie polegało na stworzeniu własnej aplikacji dla systemu Windows 8.

Autorzy najlepszych projektów odbiorą swoje nagrody na finałach światowych w Sydney .

Pierwszy quiz juz 31 stycznia !

Imagine Cup Windows Metro Style App Challenge

Imagine Cup Windows Metro Style App Challenge

Pokażcie co potraficie! Rejestrujcie się!