Navmax – pierwsza polska nawigacja z korkami dla Androida

Omijaj korki z nawigacją na swoim Androidzie

Navmax oficjalnie wchodzi na rynek

Navmax oficjalnie wchodzi na rynek

Prace nad finalnym programem trwały wiele miesięcy, a pierwsze testy produktowe w Polsce ukazały się jeszcze w drugiej połowie minionego roku. Mimo, że testowano wówczas wersję beta, wyniki były bardzo obiecujące. Navmax był chwalony przez recenzentów za duże dopracowanie oraz wygodę w korzystaniu z aplikacji na smartfonach i tabletach. Dzięki współpracy z jednym z wiodących dystrybutorów nawigacji w Polsce, podstawowa wersja Navmax została preinstalowana na najnowszych jego tabletach, które sprzedawane są w Czechach, na Słowacji, na Litwie oraz w Polsce.

Dodatkową zaletą Navmaxa mogącego nawigować bez zasięgu Internetu, jest możliwość jego wykorzystania jako Mobilnej Platformy Nawigacyjnej. Tworzy ją szereg dodatkowych serwisów realizowanych w czasie rzeczywistym. Na szczególną uwagę zasługuje informacja o utrudnieniach w ruchu – Navmax Traffic Control – dostarczana użytkownikowi w czasie rzeczywistym.

Produkt dostępny jest obecnie na systemy operacyjne Android oraz Windows Mobile i CE. W najbliższym czasie udostępnione zostaną wersje na platformy iOS oraz Bada. Planowany rozwój umożliwi dostępność Navmaxa dla zdecydowanej większości posiadaczy urządzeń mobilnych na świecie.