Navmax – pierwsza polska nawigacja z korkami dla Androida

Navmax to aplikacja nawigacyjna GPS z korkami oraz mapami instalowanymi bezpośrednio na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz nawigację samochodową typu PND.
Navmax oficjalnie wchodzi na rynek

Navmax oficjalnie wchodzi na rynek

Prace nad finalnym programem trwały wiele miesięcy, a pierwsze testy produktowe w Polsce ukazały się jeszcze w drugiej połowie minionego roku. Mimo, że testowano wówczas wersję beta, wyniki były bardzo obiecujące. Navmax był chwalony przez recenzentów za duże dopracowanie oraz wygodę w korzystaniu z aplikacji na smartfonach i tabletach. Dzięki współpracy z jednym z wiodących dystrybutorów nawigacji w Polsce, podstawowa wersja Navmax została preinstalowana na najnowszych jego tabletach, które sprzedawane są w Czechach, na Słowacji, na Litwie oraz w Polsce.

Dodatkową zaletą Navmaxa mogącego nawigować bez zasięgu Internetu, jest możliwość jego wykorzystania jako Mobilnej Platformy Nawigacyjnej. Tworzy ją szereg dodatkowych serwisów realizowanych w czasie rzeczywistym. Na szczególną uwagę zasługuje informacja o utrudnieniach w ruchu – Navmax Traffic Control – dostarczana użytkownikowi w czasie rzeczywistym.

Produkt dostępny jest obecnie na systemy operacyjne Android oraz Windows Mobile i CE. W najbliższym czasie udostępnione zostaną wersje na platformy iOS oraz Bada. Planowany rozwój umożliwi dostępność Navmaxa dla zdecydowanej większości posiadaczy urządzeń mobilnych na świecie.

0
Źródło: Navmax
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.