Nokia Lumia w Polsce od 4 lutego. Znamy ceny!

Na 2 tygodnie przed startem sprzedaży urządzeń z serii Lumia rusza kampania reklamowa pod hasłem “Niezwykły każdy dzień”, w ramach której użytkownicy będą mogli sprawdzić, jak działają nowe smartfony. Modele będą dostępne w salonach wszystkich czterech operatów telefonii komórkowej (Plus, Orange, T-Mobile, Play), a także w wybranych salonach Nokia i sklepach sieci Saturn. Sugerowana cena detaliczna modelu Nokia Lumia 800 wyniesie 2249 złotych, a telefonu Nokia Lumia 710 – 1499 złotych. Bazując jednak na dotychczasowych cenach importowanych egzemplarzy, można się spodziewać cen w okolicach 1800 i 1200 złotych odpowiednio.
Nokia Lumia w Polsce od 4 lutego. Znamy ceny!
Lumie już wkrótce w Polsce

Lumie już wkrótce w Polsce

W ramach kampanii “Niezwykły każdy dzień” konsumenci będą mogli osobiście wypróbować nowe smartfony Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710. W Krakowie, Łodzi i Warszawie pojawią się showroomy, w których można będzie przetestować obydwa modele, zapoznać się z ofertą akcesoriów Nokia oraz sprawdzić usługi Nokia Nawigacja, Nokia Muzyka i Transfer Kontaktów. Dodatkowo przez 10 miast Polski (Białystok, Trójmiasto, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Opole i Zielona Góra) przejedzie specjalna ciężarówka Nokia, w której chętni również będą mogli przetestować nowe smartfony z serii Nokia Lumia, akcesoria oraz usługi.

Showroomy pojawią się na terenie galerii handlowych (Stary Browar w Poznaniu, Galeria Bałtycka w Gdańsku i Arkadii w Warszawie) oraz specjalna strefa na Lotnisku Chopina Warszawa-Okęcie.