Oferta Microsoftu w zakresie chmury prywatnej

Fundamentem chmury prywatnej Microsoftu jest platform Windows Server z frameworkiem do obsługi tożsamości Windows Server Active Directory, wirtualizacją Hyper-V i pełnym dostępem do aplikacji poprzez System Center. Budując chmurę prywatną na bazie Windows Server 2008 R2, Hyper-V i System Center uzyskuje się wyjątkowe korzyści wynikające z kompleksowego podejścia Microsoftu do cloud computing. Tym samym znacząco usprawnia się dostarczani usług IT użytkownikom biznesowym.
Oferta Microsoftu w zakresie chmury prywatnej

Kompleksowe rozwiązanie dla chmury prywatnej

Możliwości Microsoftu plasują go jako lidera wśród dostawców rozwiązań chmury prywatnej. Oferta firmy obejmuje wszystkie elementy niezbędne do stworzenia i pełnego wykorzystania chmury prywatnej.

Chmura prywatna Microsoftu, zbudowana na Windows Server 2008 R2 Hyper-V i System Center, zapewnia zarówno elastyczność, jak i kontrolę, pozwalając uwolnić pełną moc chmury na twoich warunkach.

W twoim zasięgu już dzisiaj

Microsoft dostarcza znaną, spójna platformę obejmującą fizyczne, wirtualne, prywatne i publiczne środowiska chmurowe. Tym samym możesz wykorzystać dotychczasowe inwestycje i zdobyte umiejętności, równocześnie korzystając z nowych możliwości, jakie oferuje chmura.

Chmura prywatna dopasowana do potrzeb

Rozwiązania chmury prywatnej Microsoftu dostarczane są przez licznych partnerów. Dostępne są one jako rozwiązania indywidualnie dopasowane, wstępnie skonfigurowane albo hostowane. Niezależnie więc od tego, jak unikalny jest dany biznes, znajdzie się odpowiednie dla niego rozwiązanie chmury prywatnej Microsoftu.

Chmura prywatna zoptymalizowana pod kątem dostarczania usług

Dzięki chmurze prywatnej Microsoftu możesz zarządzać heterogenicznymi środowiskami fizycznymi i wirtualnymi, ustandaryzować i zautomatyzować procesy w centrach danych i mieć wgląd w kluczowe aplikacje biznesowe. Tym samym możesz całościowo zarządzać swoimi aplikacjami i usługami w operacyjnie efektywny sposób.

Uwolnij pełną moc chmury

Framework dla aplikacji, obsługa tożsamości czy narzędzia do developmentu i zarządzania obejmują środowiska chmury prywatnej i publicznej. Zapewnia to elastyczności i kontrolę niezbędną do zbudowania, obsługiwania, migracji czy rozszerzenia aplikacji na chmurę publiczną Windows Azure, jak tylko będzie to potrzebne.