Premiera Diablo 3 już 1 lutego?

Amerykański sklep Best Buy szykuje się na premierę Diablo 3. Jeśli ma rację to gra powinna mieć swoją premierę już 1 lutego. Przynajmniej w Ameryce Północnej a dokładnie to w Rochester w stanie Minnesota.

Według serwisu Joystiq poinformował o tym jeden z użytkowników Twittera. Później w tajemniczy sposób jego wpis zniknął. Na szczęście w Internecie nic nie ginie i ktoś zdążył zachować zdjęcie prezentujące plakat znajdujący się w sklepie. Joystiq skontaktował się z tym sklepem i potwierdził istnienie takiego plakatu. O północy 1 lutego rozpocznie się tam sprzedaż Diablo 3. Taką samą datę pokazuje internetowy sklep Best Buy. Aby było ciekawiej brytyjski sklep Gameplay jako datę premiery pokazuje 3 lutego 2012 roku.

Ostania oficjalna wiadomość od Blizzarda na temat daty premiery pojawiła się we wrześniu zeszłego roku. Wtedy poinformowano nas, że gra nie pojawi się roku 2011 i powinniśmy spodziewać się jej na początku 2012 roku. Do lutego pozostało niewiele czasu. Czyżby Blizzard chciał wziąć nas i nasze portfele z zaskoczenia? Raczej nie. Z oficjalnych wypowiedzi osób zaangażowanych w tworzenie gry wynika, że Diablo 3 nie jest w pełni skończone. Według nas to kolejna plotka. Ale powyższa tablica informacyjna robi wrażenie.

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.