Projektor Canona o jasności 5000 lumenów

Projektor Canona o jasności 5000 lumenów

Na zdjęciu projektor z opcjonalną czarno-szarą obudową RS-TC01

Na zdjęciu projektor z opcjonalną czarno-szarą obudową RS-TC01

Projektor WUX5000 jest kompatybilny z trzema obiektywami: standardowym zoomem, który sprawdzi się w typowych warunkach instalacyjnych, obiektywem z długą ogniskową do większych pomieszczeń oraz szerokokątnym obiektywem stałoogniskowym do projekcji tylnej. Wszystkie trzy są kompatybilne także z modelem WUX4000.

Wszystkie trzy oferują obraz od 40″ do 600″, maksymalną odległość rzutu 48,5 m oraz właściwie brak ubytków w jasności, nawet podczas korzystania z obiektywu z długą ogniskową czy szerokokątnego stałoogniskowego. Dzięki “jasności kolorów” na poziomie 5000 lumenów, kolory są równie intensywne co biel, a to ma ogromne znaczenie podczas prezentowania zdjęć czy materiałów wideo.

Połączenie paneli LCOS z rozdzielczością WUXGA to gwarancja obrazu bez uciążliwego efektu “tęczy” czy “kratownicy”. Dodatkowo, unikatowy system AISYS (Aspectual Illumination System) – technologia, który optymalizuje wydajność paneli LCOS – dostarcza jednocześnie jasny i wyraźny obraz, podczas gdy technologia łączenia kolorów (colour matching technology) oferuje obrazy, zbliżone do tych uzyskiwanych na odpowiednio skalibrowanych monitorach.

Projektor Canon XEED WUX5000 będzie dostępny w Europie w pierwszym kwartale 2012 roku. Wersja dla sektora medycznego (wzbogacona o tryb DICOMPreset) będzie dostępna w późniejszych miesiącach.