Przenośny router WiFi w technologii LTE

Mobilny router Samsunga w ofercie Plusa

 

Router LTE od Samsunga

Router LTE od Samsunga

Router WiFi Samsung GT B3800 LTE jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla domu, jak i dla małych biur. Co więcej, urządzenie, które jest mniejsze niż większość obecnie popularnych telefonów komórkowych, można mieć zawsze przy sobie i tworzyć wokół siebie bezprzewodową sieć lokalną. Do tak stworzonej sieci można jednocześnie podłączyć do dziesięciu urządzeń, np. komputery, drukarki, kamery. Możliwe jest też korzystanie z niej przez kilku użytkowników internetu.

Oferowany przez Plusa router umożliwia korzystanie z internetu we wszystkich obecnie istniejących technologiach mobilnego internetu, w tym z superszybkiej LTE, która zapewnia jakość transmisji podobną do internetu stacjonarnego. LTE umożliwia przesyłanie danych z sieci do komputera z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z komputera z prędkością do 50 Mb/s. Co te prędkości oznaczają w praktyce? Ściągnięcie filmu o wielkości 1 GB potrwa niecałe 2 minuty, a pobranie piosenki mp3 o wielkości 5 MB to niecała sekunda.

Nowy router w iPlusie dostępny jest za maksymalnie 319 złotych przy abonamencie 60 złotych/miesięcznie dla klientów indywidualnych lub za 259 złotych netto przy abonamencie 49 złotych dla klientów biznesowych.

  • Wymiary: 90 × 59 × 11,7 mm
  • Waga: 81 g
  • Obsługa: LTE/HSPA+/EDGE/GPRS
  • Bateria: Li-jon 1650 mAh, czas gotowości podany przez producenta: do 4.6 godz. przy LTE, do 3.3 godz. w 3G
  • Zasięg: wewnątrz pomieszczeń do ok. 30 m, na zewnątrz do ok. 90 m