Rise of the Rakghouls, pierwsza aktualizacja gry Star Wars: The Old Republic już dostępna!

Już miesiąc po premierze Star Wars: The Old Republic, wielkiego przeboju Electronic Arts, BioWare i LucasArts, gra doczekała się pierwszej aktualizacji.

Rise of the Rakghouls przynosi m.in. nowe misje grupowe dedykowane zaawansowanym graczom na wyższych poziomach. Ponadto, w odpowiedzi na oczekiwania graczy, aktualizacja wprowadza szereg poprawek oraz dodatkowe opcje i usprawnienia rozgrywki.

Star Wars: The Old Republic to najszybciej rozwijająca się płatna gra MMO w historii, dlatego też BioWare zamierza dostarczać fanom kolejnych aktualizacji regularnie, przez cały rok. Następna pojawi się już w marcu 2012 i przyniesie ze sobą m.in. nowe flashpointy, operacje, warzone’y.

„Miesiąc temu, gdy ruszył program przedpremierowego dostępu do gry Star Wars: The Old Republic, obiecaliśmy fanom, że to dopiero początek naszej wspólnej podróży” mówi Dr Greg Zeschuk, jeden z założycieli studia BioWare, obecnie szef działu MMO. „Rise of the Rakghouls zawiera wiele elementów, których domagali się gracze, jak nowe misje grupowe na wyższych poziomach zaawansowania, usprawnienia graficzne, czy podział warzone’ów według poziomu postaci (PvP bracketing). W przyszłości aktualizacje będą jeszcze obszerniejsze – oprócz wzbogacania The Old Republic zamierzamy również poprawiać i ulepszać cały system Legacy, a także dodawać nowe opcje gildii.”

Rise of the Rakghouls zawiera nowy flashpoint i nową operację oraz szereg modyfikacji w różnych obszarach gry, m.in. oddzielne warzone’y dla postaci od 50 poziomu, antyaliasing i zmiany w otwartym świecie PvP na planecie Ilum.

  • Flashpoint: Kaon Under Siege to zupełnie nowa misja grupowa na planecie Kaon w Hegemonii Tion, będącej wciąż neutralnym rejonem galaktyki o ważnym znaczeniu strategicznym. Grupy żołnierzy Republiki lub Imperium (do 4 graczy) muszą zdusić plagę Rakghouli i zapewnić swojej frakcji lojalność Hegemonii Tion. Flashpoint będzie dostępny tylko dla postaci od poziomu 50, w trybie Normal i Heroic.
  • Operation: Karagga’s Palace to kontynuacja drugiej operacji gry. Huttowie, znani do tej pory ze swojej neutralności, zrywają traktaty z Republiką i Imperium. Obie frakcje są zaniepokojone pojawieniem się kolejnego rywala w wojnie o panowanie nad galaktyką i wysyłają do akcji oddziały swoich najpotężniejszych bohaterów. 8- lub 16-osobowe grupy graczy staną naprzeciw kartelu Huttów, aby przekonać się, jaką grę prowadzi Karagga. Operacja dostępna będzie w trzech trybach trudności: Normal, Heroic i Nightmare.
0
Źródło: Electronic Arts
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.