Śnieg spadł, pora pomyśleć o interkomie na skutery śnieżne!

Oto Scala Rider G4 - nie tylko do białego szaleństwa

Słuchawka dla miłośników białego szaleństwa i nie tylko
Słuchawka dla miłośników białego szaleństwa i nie tylko

Uwielbiasz śnieżne szaleństwo? Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Załóż kask z zamontowaną słuchawką Scala Rider G4, wsiądź na skuter śnieżny lub zapnij swój zimowy sprzęt i ruszaj. Teraz podczas przejażdżek po ośnieżonych stokach możesz mieć stały kontakt ze swoimi znajomymi. Zestaw słuchawkowy Cardo System daje możliwość prowadzenia rozmowy i dzielenia się wrażeniami z osobami, które Ci towarzyszą.

G4 pozwala zachować łączność na odległość do 1,6 km między użytkownikami bez odrywania rąk od kierownicy skutera śnieżnego (tudzież kijków narciarskich). Słuchawka przeznaczona dla motocyklistów, zimą idealnie nadaje się do grupowej jazdy na skuterach śnieżnych, nartach lub snowboardzie. Interkom uruchamiany jest głosem w prosty, przyjazny sposób co podnosi bezpieczeństwo jazdy.

Słuchawka ma konstrukcję odporną na warunki atmosferyczne i wyposażona jest w mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia. Maksymalny czas rozmowy wynosi 7 godzin, a czas czuwania do 10 dni. Scala Rider G4 pasuje do większości kasków otwartych, półotwartych i zamkniętych. Instalacji można dokonać samodzielnie w ciągu kilku minut.

Zestaw Scala Rider G4 dostępny jest na naszym rynku w dystrybucji KONTEL-TELECOM

(

www.kontel.pl

), p

rzedstawiciela Cardo System w Polsce. Gwarantuje łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, w tym z telefonami GSM, odtwarzaczami MP3 i urządzeniami GPS.

Poza tym, że zapewnia niezwykłą prostotę komunikowania się w ruchu oraz dysponuje wbudowanym radiem FM.

Scala Rider umożliwia nawiązanie połączenia przez interkom pomiędzy trzema kierowcami lub między dwoma kierowcami i dwójką pasażerów.

Urządzenie z

apewnia pełną synchronizację podczas nadawania i odbioru (full-duplex), jak również funkcję telekonferencji, między kierowcami, kierowcami i pasażerami, lub z osobami znajdującymi poza pojazdem.

Cena słuchawki to około 900 złotych.