Szybsza i bezpieczniejsza AutoMapa

AutoMapa 6.10 zawiera najnowsze, opracowane przez Geosystems, mapy Polski oznaczone symbolem 1112. W najnowszej wersji AutoMapy, liczba nawigacyjnych planów miejscowości wzrosła o kolejne 443 miejscowości przekraczając poziom 49 tysięcy.
Szybsza i bezpieczniejsza AutoMapa
AutoMapa

AutoMapa

Po raz pierwszy w historii, nawigacja GPS posiada bazę punktowych adresów dla wszystkich miast w Polsce. W najnowszej wersji dodatkowo przybyło ponad 87 tysięcy adresów przypisanych do konkretnych budynków osiągając poziom ponad 3,1 mln

W najnowszych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg, które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi w chwili oddania ich do użytku automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych. Wśród gotowych do odblokowania tras znajdują się m.in. nowy odcinek A4 koło Rzeszowa, trasa S74 koło Kielc, odcinek A1 Maciejów – Wierzchowa, przedłużenie al. KEN, Most Północny w Warszawie oraz obwodnica Bytomia.

Użytkownicy AutoMapy Europe, wraz z najnowszą wersją AutoMapy otrzymują nowe mapy Europy oznaczone symbolem 4Q2011. Są to najnowsze i najaktualniejsze dane mapowe 44 krajów Europy opracowane przez firmę NAVTEQ.

W najnowszej wersji systemu AutoMapa Traffic wprowadzono nowe, ulepszone algorytmy wykrywania i pokonywania korków dla trasy Bezpiecznej, Łatwej i Optymalnej tak, aby nawet niewprawni kierowcy mogli skutecznie walczyć z drogowymi korkami. Wspierani są oni nie tylko przez technologię LiveDrive przekazującą informacje o bieżącym natężeniu ruchu, ale również przez dane z miliardów kilometrów tras, które inne pojazdy pokonały po polskich drogach w ciągu ostatnich lat.

Nowa AutoMapa, to również nowy typ trasy rekomendowany dla wszystkich użytkowników, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Przy wyznaczaniu Trasy Bezpiecznej AutoMapa preferuje drogi jak najwyższych kategorii i tam, gdzie jest to możliwe unika gorszych jakościowo dróg. Trasa ta, prowadząc dobrze utrzymanymi drogami, pozwala kierowcy na zachowanie spokoju podczas podróży

Trasa Bezpieczna, podobnie jak inne typy tras, korzysta ze wsparcia systemu AutoMapa Traffic umożliwiającego pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Dzięki technologii LiveDrive! AutoMapa wyznacza najszybszą drogę przejazdu jednocześnie unikając odcinków ryzykownych przy złych warunkach pogodowych.

AutoMapa 6.10 wprowadza ułatwienia dla osób, które chcą zaplanować sobie trasę spokojnie, w domu, na dużym ekranie komputera. Wyznaczając trasę w serwisie Targeo.pl można ją teraz przesłać do nawigacji, wykorzystując technologię LiveDrive! Każda z tras posiada swój własny, unikatowy kod PIN, dzięki któremu można ją użyć na wielu urządzeniach nawigacyjnych. Wyznaczając trasy w serwisie Targeo.pl można jednocześnie sprawdzić aktualną sytuację drogową, stopień zakorkowania ulic oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień, ułatwia planowanie długich podróży.

Nowa AutoMapa 6.10 dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję. Program można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl