Uroczysta inauguracja CeBIT 2012 przez Erica Schmidta z Google

“Cieszymy się bardzo, że w tematykę CeBIT wprowadzi nas właśnie Eric Schmidt. Jako prezes rady nadzorczej Google jest on obecnie jedną z najważniejszych postaci branży ICT. To pod jego rządami firma Google przeszła drogę od uniwersyteckiego projektu do światowego koncernu. Na wykład o jego wizji cyfrowej gospodarki przyszłości i społeczeństwa żyjącego w globalnym świecie czeka już z niecierpliwością ponad 2000 gości zaproszonych na uroczystość” – podkreślił odpowiedzialny w Deutsche Messe za koncepcję i organizację CeBIT Frank Pörschmann w swoim wystąpieniu 11 stycznia w czasie poświęconego targom wieczornego spotkania w Las Vegas. Światowy lider koncern Google będzie ponadto obecny ze swymi innowacjami w wielu obszarach wystawienniczych CeBIT 2012.
Uroczysta inauguracja CeBIT 2012 przez Erica Schmidta z Google
Pozostały niecałe dwa tygodnie!

Pozostały niecałe dwa tygodnie!

“Nas również cieszy perspektywa ścisłej współpracy z organizatorami targów CeBIT 2012. W czasach rosnącego wciąż znaczenia Internetu we wszystkich branżach i sektorach rynku, CeBIT umacnia swą pozycję najważniejszych na świecie targów teleinformatycznych – a przez to jest też kluczowym wydarzeniem z punktu widzenia Google. Jesteśmy dumni, że Eric Schmidt wygłosi mowę inaugurującą tak prestiżową imprezę” – powiedział Kay Oberbeck odpowiedzialny w Google za PR i Public Affairs oraz za region krajów niemieckojęzycznych.

Eric Schmidt został mianowany w roku 2001 członkiem zarządu Google przez założycieli tej firmy

— Larry’ego Page’ i Sergeya Brina. Od 4 kwietnia 2011 zasiada w radzie nadzorczej tej firmy. Obecnie zajmuje się od doradztwem i reprezentowaniem Google na imprezach i spotkaniach branżowych oraz w mediach.