Zestaw słuchawkowy certyfikowany dla konsoli Xbox 360

Impakt wprowadził na rynek nowy headset marki Tritton (grupa Mad Catz). Słuchawki z mikrofonem otwierają serię licencjonowanych przez Microsoft produktów dedykowanych konsoli Microsoft Xbox360.

Trigger to headset, który pomimo faktu iż działa w systemie stereo dzięki 40 mm przetwornikom, ponoć wiernie oddaje przestrzeń dźwiękową i pozwala na dokładną lokalizację źródła dźwięku. Podobnie jak starsze modele słuchawek posiada pilota umiejscowionego na przewodzie, którym gracz ma możliwość regulacji głośności gry, czatu oraz funkcję włączenia bądź wyłączenia mikrofonu.

Całkowicie nowy design i obrotowe nauszniki pozwalają dopasować się do kształtu głowy. Miękkie wypełnienie pałąka oraz skóropodobny materiał na nausznikach mają sprawić, że słuchawki nie powodują uczucia dyskomfortu nawet po kilkugodzinnych sesjach z grami.

Nowością w zestawie jest adapter umożliwiający podłączenie słuchawek w ciągu niecałej minuty bezpośrednio do konsoli. Nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych, kabli, przedłużek…. wszystko co niezbędne do podłączenia – jest już w zestawie.

Ponieważ Triggery są produkowane na licencji Microsoft, produkty pakowane są w pudełka do złudzenia przypominające te – w jakich sprzedawane są konsole. Jakość wykonania oraz design dość mocno akcentuje ich przeznaczenie dla graczy.

Trigger to kolejne wspólne przedsięwzięcie realizowane przez Mad Catz’a i Microsoft. Poprzednie projekty cieszyły się sporym zainteresowaniem dlatego i tym razem obie firmy postanowiły kontynuować współpracę.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 215 zł.

0
Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.