Co zobaczymy w Barcelonie na MWC 2012? Wszystkie przecieki w jednym miejscu!

Galaxy S3 najprawdopodobniej do Barcelony nie dotrze...
Co zobaczymy w Barcelonie na MWC 2012? Wszystkie przecieki w jednym miejscu!

Samsung

Galaxy S3 najprawdopodobniej do Barcelony nie dotrze…

Wszyscy spodziewali się, że Samsung zaprezentuje nowy model swojej sztandarowej serii Galaxy – Samsunga Galaxy S3, jednak nic z tego. Jak dotąd, Samsung potwierdził, że w Barcelonie pokaże Galaxy Ace 2 i Galaxy Mini 2. Do tego optymiści liczą na 2 nowe modele tabletów od Samsunga. Czyżby miały to być Glaxy Tab 7,7 i Galaxy Tab 11.6?

Sony

Jak Wam się podoba nowa Xperia?

Jak Wam się podoba nowa Xperia?

MWC 2012 to dobra okazja dla Sony, żeby przejąć dotychczasowe portfolio Sony Ericsson. Z pewnością zobaczymy kilka nowych słuchawek z serii Xperia, mianowicie: Sony Xperia S, Sony Xperia U (znany wcześniej jako Xperia Kumquat) oraz Sony Xperia P (znany wcześniej jako Nypon)

LG

Seria LG L-Style.. prawda, że ładne?

Seria LG L-Style.. prawda, że ładne?
LG jak dotąd nie anonsowało swoich planów związanych z MWC 2012, jednak dobrze poinformowane źródła donoszą, że na stanowisku producenta pojawią się nowe, czterordzeniowe urządzenia, takie jak LG Optimus 4X HD – sprzęt z 1,5GHz czterordzeniowym procesorem, ogromnym wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala (1280×720) i aparatem 8Mpix. To wszystko będzie najprawdopodobniej zarządzane przez najnowszego Androida – Ice Cream Sandwich. Oprócz tego LG najprawdopodobniej pokaże nowe modele z serii “L-Style”, o których wiemy jak na razie niewiele. L3 w Europie ma pojawić się najszybciej (prawdopodobnie w marcu), pozostałe dwa modele – L4 i L5 nieco później, w pierwszej połowie 2012. Oprócz tego LG zaprezentuje Optimusa 3D Max z wbudowaną funkcją konwertowania dwuwymiarowego obrazu do 3D. Fanom Windows Phone 7 pozostaje liczyć na LG Fantasy (druga, również niepotwierdzona nazwa to LG Miracle).

HTC

HTC po zeszłorocznym spadku na giełdzie z pewnością solidnie przygotowało swoje stoisko w Barcelonie. Jesteśmy prawie 100% pewni, że HTC pokaże jakiegoś czterordzeniowego potworka pod nazwą HTC One X, znany wcześniej jako HTC Edge bądź HTC Endeavor. Potworek dostanie ekran o przekątnej 4,7 cala, 1,5GHz procesor od Nvidii i najnowszą wersję HTC Sense oznaczoną cyfrą 4.0. Jeśli cztery rdzenie to dla was nadal ekstrawagancja, to nowy HTC One S (HTC Ville), którego mamy w Barcelonie nadzieję ujrzeć został wyposażony w dwurdzeniowy procesor (1,5GHz, 1GB pamięci RAM, wyświetlacz 4,3″, aparat 8MPix z opcją nagrywania filmów w full HD i Ice Cream Sandwich na pokładzie).

Co do tabletów, to dobrze poinformowane źródła donoszą, że premiera 10-calowego tabletu HTC jest całkiem możliwa. Jednak patrząc na wyniki sprzedaży HTC Flyer jakoś nie jesteśmy przekonani o tym, że HTC ponownie spróbuje wejść na rynek tabletów.

Chodzą też słuchy o nowym serwisie muzycznym, który ma konkurować z nadal niedostępnym w Polsce Spotify. HTC ma nad nim pracować razem z Beats Audio. Ciekawe, czy ten nowy, wspaniały serwis pojawi się w naszym pięknym kraju?

Nokia

Czyżby tak miała wyglądać finalna wersja Nokii 900?

Czyżby tak miała wyglądać finalna wersja Nokii 900?

Nokia według niektórych analityków w tym roku “gra o wszystko” (albo w Barcelonie pochwali się, że firma została kupiona przez Microsoft). Trzymamy oczywiście kciuki i przewidujemy następująco: W Barcelonie zobaczymy nowe modele z serii Lumia: Lumię 900, jej low-endowy odpowiednik, czyli Lumię 610 i odświeżoną wersję N8 z Symbianem na pokładzie (tak, to jeszcze żyje) – Nokia Pureview 808, której możliwości możecie obejrzeć poniżej:

ZTE

ZTE PF200

ZTE PF200

ZTE gra w tym roku na dwa fronty i ma coś zarówno dla fanów Androida jak i dla użytkowników Windows Phone. Zacznijmy od androidowców, gdyż zazwyczaj są mniej cierpliwi:

Ice Cream Sandwich pojawi się w conajmniej dwóch modelach telefonów: ZTE PF200 (1,5 GHz procesor czterordzeniowy, 4,3″ wyświetlacz qHD, aparat 8MPix) i nieco “odchudzony” ZTE N910. Oprócz tego, całkiem prawdodopobne jest zaprezentowanie ZTE Mimosa X (bardzo urocza nazwa), telefonu dla segmentu masowego z wyświetlaczem o przekątnej 4,3″, aparatem 5MPix i możliwością nagrywania filmów HD. Szczegółów dotyczących słuchawke z Windows Phone 7 jeszcze nie ma, oprócz hucznych zapowiedzi samego producenta, który odgraża się, że w Barcelonie zaprezentuje co najmniej 8 nowych modeli telefonów. No cóż, miło nam powitać nowego gracza na rynku, mamy nadzieję, że coraz ostrzejsza walka o dominację w świecie smartfonów przyniesie nam – konsumentom jeszcze większe korzyści.

Huawei

Huawei pojawi się w Barcelonie w jednym konkretnym celu. Chce zawstydzić konkurencję swoim czterordzeniowym Huawei Ascend D1 Q – telefon ma mieć wszystko to co potrzebne do szczęścia i kilka innych bajerów. Szczegóły w… poniedziałek!