Jeden pakiet bezpieczeństwa dla wszystkich

Kaspersky Lab informuje o polskiej premierze Kaspersky ONE, wieloplatformowego, uniwersalnego rozwiązania bezpieczeństwa, które zapewnia wszechstronną ochronę szerokiemu wachlarzowi urządzeń dla użytkowników indywidualnych, od komputerów osobistych i notebooków (PC oraz Mac) po smartfony i tablety.
Kaspersky Lab ONE

Kaspersky Lab ONE

Korzystanie z kilku urządzeń cyfrowych jednocześnie stało się powszechną praktyką. Często oprócz notebooka i komputera stacjonarnego użytkownik posiada jeszcze smartfon i tablet. Urządzenia te mogą opierać się na różnych platformach programowych i sprzętowych, posiadają jednak kilka cech wspólnych: są rozbudowane, umożliwiają dostęp do internetu, można przechowywać na nich ogromne ilości danych osobistych i są podatne na aktywność cyberprzestępców. Ponieważ wszystkie cenne informacje wymagają ochrony – niezależnie od urządzenia, na którym się znajdują – Kaspersky ONE jest rozwiązaniem, które zapewnia bezpieczeństwo za jednym podejściem.

Kaspersky ONE jest dostępny w pakiecie na 3 lub 5 urządzeń. Produkt może być wykorzystywany do ochrony komputerów stacjonarnych i laptopów działających pod kontrolą systemu Windows lub Mac OS X, smartfonów oraz tabletów. Każde z tych urządzeń może być zabezpieczone przy pomocy jednej z poniższych aplikacji, zoptymalizowanej do wykorzystywania z odpowiednią platformą programową: dla systemu Windows, OS X, Android, BlackBerry OS, Belle, Windows Phone Classic, Android.

Instalacja i aktywacja Kaspersky ONE jest łatwa i można jej dokonać przy użyciu jednego, uniwersalnego kodu aktywacyjnego, niezależnie od chronionego urządzenia. Uaktualnienia aplikacji i baz danych są bezpłatne, a użytkownicy sami mogą zdecydować, jakie rodzaje urządzeń będą chronione przez produkt. Na przykład, pakiet przeznaczony dla trzech urządzeń może być wykorzystany do ochrony trzech komputerów z systemem Windows lub dwóch komputerów z systemem Windows i jednego komputera Mac, 3 smartfonów lub innej kombinacji. Wersja pudełkowa Kaspersky ONE zawiera również uniwersalny instalator dla każdej aplikacji.

Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny i współzałożyciel Kaspersky Lab, zauważył: „Komputery straciły monopol na przechowywanie informacji osobistych. Ogromną ilość danych poufnych można znaleźć teraz na smartfonach i tabletach. Dlatego tak istotne jest zabezpieczenie wszystkich urządzeń cyfrowych przed cyberprzestępczością. Dzięki Kaspersky ONE, który wykorzystuje wiodącą technologię bezpieczeństwa, przy pomocy jednego rozwiązania można zapewnić ochronę wszystkim posiadanym komputerom PC i Mac, a także telefonom komórkowym i tabletom z Androidem”.

0
Źródło: Kaspersky Lab
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.