MWC 2012: Huawei pokazuje szerokopasmowe nowości

Nowa epoka informacji stawia nowe wyzwania przed branżą teleinformatyczną. Dla Huawei ultra-szerokie pasmo, zerowy czas oczekiwania oraz nieograniczony dostęp do sieci odgrywają kluczową rolę w procesie zapewnienia prędkości, jakości, prostoty i swobody na poziomie, którego oczekują klienci, a który jest niezbędny, by móc w pełni wykorzystać możliwości stwarzane przez ogólnoświatową sieć komunikacyjną.
Huawei znany jest przede wszystkim z modemów bezprzewodowych
Huawei znany jest przede wszystkim z modemów bezprzewodowych
Huawei chce zrewolucjonizować mobilny Internet

Huawei chce zrewolucjonizować mobilny Internet

Nagły rozwój nowych technologii mobilnych, rosnąca popularność smartfonów i wysuwanie się na pierwszy plan serwisów społecznościowych, przyczyniły się do gwałtownego wzrostu ilości danych przesyłanych w sieciach mobilnych – kiedyś mierzonej w kilobajtach, niedługo sięgnie pułapu gigabajtów. Na wszystkich poziomach – politycznym, gospodarczym, społecznym i technologicznym – opleciona mobilną siecią Ziemia w szybkim tempie przemienia się w wielowymiarowy świat powiązanych możliwości, które zmienią sens pojęcia mobilności.

W trakcie targów MWC 2012, Huawei zaprezentuje nową ofertę rozwiązań, które pozwolą operatorom, przedsiębiorstwom i konsumentom na pełne wykorzystanie możliwości. Oto niektóre z tych rozwiązań:

  • Rozwiązanie GigaSite to kolejny etap rozwoju sieci Huawei SingleRAN, zapewniający przepustowość mierzoną w gigabitach, umożliwiając pracę w wielu trybach, sektorach i na wielu częstotliwościach;
  • Rozwiązanie Monetize QoE umożliwia operatorom zwiększenie przychodów;
  • Rozwiązanie Beyond LTE to przyszłościowa technologia mobilna zwiększająca wydajność sieci;
  • Rozwiązanie ARU firmy Huawei oferuje największą pojemność, zapewniając jednocześnie gigabitowy transfer w pojedynczym, zintegrowanym module radiowym;
  • AtomCell to najlżejsza na rynku, najbardziej kompaktowa i najlepiej zintegrowana mikro-stacja bazowa;
  • Urządzenia Huawei wyposażone w czterordzeniowy procesor, w tym najszybszy smartfon świata oraz najnowszy tablet

Ponadto podczas odbywającej się 27 lutego Broader Way Forum, Huawei zaprosi liderów i ekspertów branży do dyskusji na temat możliwości związanych z przyszłymi Krajowymi Sieciami Szerokopasmowymi, a także wpływu szerokiego pasma na rozwój społeczno-ekonomiczny oraz sposobów przyspieszenia tego procesu przy wykorzystaniu innowacji technologicznych.