MWC 2012: Huawei pokazuje szerokopasmowe nowości

Huawei przedstawi podczas Mobile World Congress 2012 swoją wizję "Connected Possibilities", poprzez serię wydarzeń, premier produktowych oraz organizację pierwszego forum szerokopasmowego.
Huawei chce zrewolucjonizować mobilny Internet

Huawei chce zrewolucjonizować mobilny Internet

Nowa epoka informacji stawia nowe wyzwania przed branżą teleinformatyczną. Dla Huawei ultra-szerokie pasmo, zerowy czas oczekiwania oraz nieograniczony dostęp do sieci odgrywają kluczową rolę w procesie zapewnienia prędkości, jakości, prostoty i swobody na poziomie, którego oczekują klienci, a który jest niezbędny, by móc w pełni wykorzystać możliwości stwarzane przez ogólnoświatową sieć komunikacyjną.

Nagły rozwój nowych technologii mobilnych, rosnąca popularność smartfonów i wysuwanie się na pierwszy plan serwisów społecznościowych, przyczyniły się do gwałtownego wzrostu ilości danych przesyłanych w sieciach mobilnych – kiedyś mierzonej w kilobajtach, niedługo sięgnie pułapu gigabajtów. Na wszystkich poziomach – politycznym, gospodarczym, społecznym i technologicznym – opleciona mobilną siecią Ziemia w szybkim tempie przemienia się w wielowymiarowy świat powiązanych możliwości, które zmienią sens pojęcia mobilności.

W trakcie targów MWC 2012, Huawei zaprezentuje nową ofertę rozwiązań, które pozwolą operatorom, przedsiębiorstwom i konsumentom na pełne wykorzystanie możliwości. Oto niektóre z tych rozwiązań:

  • Rozwiązanie GigaSite to kolejny etap rozwoju sieci Huawei SingleRAN, zapewniający przepustowość mierzoną w gigabitach, umożliwiając pracę w wielu trybach, sektorach i na wielu częstotliwościach;
  • Rozwiązanie Monetize QoE umożliwia operatorom zwiększenie przychodów;
  • Rozwiązanie Beyond LTE to przyszłościowa technologia mobilna zwiększająca wydajność sieci;
  • Rozwiązanie ARU firmy Huawei oferuje największą pojemność, zapewniając jednocześnie gigabitowy transfer w pojedynczym, zintegrowanym module radiowym;
  • AtomCell to najlżejsza na rynku, najbardziej kompaktowa i najlepiej zintegrowana mikro-stacja bazowa;
  • Urządzenia Huawei wyposażone w czterordzeniowy procesor, w tym najszybszy smartfon świata oraz najnowszy tablet

Ponadto podczas odbywającej się 27 lutego Broader Way Forum, Huawei zaprosi liderów i ekspertów branży do dyskusji na temat możliwości związanych z przyszłymi Krajowymi Sieciami Szerokopasmowymi, a także wpływu szerokiego pasma na rozwój społeczno-ekonomiczny oraz sposobów przyspieszenia tego procesu przy wykorzystaniu innowacji technologicznych.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.