Najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego Norton 360 już dostępna

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 zapewnia kompletną ochronę komputerów, danych i tożsamości, bez obniżania wydajności komputera. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z Internetu, w tym z poczty e-mail, bankowości elektronicznej i serwisów społecznościowych. Zapewnia również ochronę ważnych danych oraz narzędzia służące do optymalizacji wydajności komputera. Jest przy tym szybki oraz łatwy w obsłudze.
Najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego Norton 360 już dostępna
Jest nowa wersja Nortona 360

Jest nowa wersja Nortona 360

Podczas niezależnych testów Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 zajął pierwsze miejsce pod względem całościowej ochrony i działań naprawczych w warunkach rzeczywistych w porównaniu przeprowadzonym przez Instytut AV-TEST, zdobył również najwyższe oceny w kategorii wydajność od firmy PassMark Software.

Najważniejsze funkcje pakietu Norton 360 w wersji 6.0:

  • Norton Identity Safe ― zabezpiecza, zapamiętuje i automatycznie wprowadza nazwy użytkowników i ich hasła na stronach internetowych, zapewniając ochronę przed zagrożeniami z sieci.
  • Norton Management ― innowacyjna konsolaudostępnia zaawansowane funkcje (wykorzystujące technologię chmury) zdalnego zarządzania produktami marki Norton w sieci domowej lub firmowej.
  • Bandwidth Management ―ogranicza pobieranie aktualizacji programów Norton, które nie są krytyczne, tak, aby podczas korzystania z sieci, w których płaci się za ilość pobranych i przesłanych danych, nie narazić użytkownika na wysokie rachunki.
  • Ulepszone funkcje do tworzenia kopii zapasowych ― możliwości szybszego i łatwiejszego tworzenia kopii zapasowych oraz monitorowania tego procesu.
  • Zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej, umożliwiające mądrzejszą ochronę dzieci w Internecie.

Ceny i dostępność

Pakiet Norton 360 w wersji 6.0 w ramach jednej licencji można zainstalować na trzech komputerach PC. W Polsce jest on dostępny u sprzedawców detalicznych, a także w sklepie internetowym Norton pod adresem www.norton.com. Sugerowana cena detaliczna wersji Standard z 2 GB przestrzeni online na backup danych wynosi 219 zł.

Cena obejmuje licencję na trzy komputery PC, roczną subskrypcję, aktualizacje zabezpieczeń opracowywanych przez firmę Symantec oraz dostęp do pomocy technicznej. Testową wersję pakietu pobrać można ze strony http://zabezpieczamsie.pl.

Użytkownicy pakietu Norton 360 z ważną subskrypcją mogą używać najnowsze wersje i aktualizacje produktów wprowadzanych na rynek w okresie subskrypcji. Więcej informacji na ten temat uaktualnień znaleźć można w centrum aktualizacji oprogramowania Norton pod adresem

http://updatecenter.norton.com

.