Supercienki smartfon Panasonica – znamy specyfikację

Pod dziwną nazwą Eluga, która pochodzi od wyrażenia “elegant user-oriented gateway”, kryje się naprawdę elegancki smartfon, zamknięty w obudowie o grubości 7,8 mm i wadze zaledwie 103 gramów. Oprócz tego, telefon spełnia międzynarodowy standard IP57, w zakresie odporności na kurz i wodę. Obudowa telefonu zachowuje wodoszczelność do głębokości 1 metra przy czasie zanurzenia do 30 minut. Nie przepuszcza także cząsteczek kurzu i pyłu o wielkości od 75 mikrometrów dzięki czemu telefon może przebywać w takim środowisku nawet do ośmiu godzin.
Ceny nie znamy, ale Panadonic powinien agresywnie powalczyć o rynek
Ceny nie znamy, ale Panadonic powinien agresywnie powalczyć o rynek
Ceny nie znamy, ale Panadonic powinien agresywnie powalczyć o rynek

Ceny nie znamy, ale Panasonic powinien agresywnie powalczyć o rynek

4,3-calowy pojemnościowy ekran OLED, oferuje rozdzielczość 960 x 540, natomiast za zdjęcia i filmy odpowiadać będzie 8-megapikselowy aparat z autofokusem. Sercem smartfona jest dwurdzeniowy procesor TI OMAP z taktowaniem 1 GHz, który poradzi sobie na początku z systemem Android 2.3.5, a także po późniejszej aktualizacji, z wersją Ice Cream Sandwich.

Urządzenie wyposażono ponadto w 8 GB wbudowanej pamięci flash, nawigację GPS, baterię o pojemności 1150 mAh, Bluetooth 2.1, układ NFC i łączność WiFi.