Android 4.0 w tablecie za… 499 złotych!

Chociaż urządzenie zadebiutuje na rynku z systemem Android w wersji 2.3, to już Manta pracuje nad dostarczeniem aktualizacji do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Oprócz tego, nowy tablet o nazwie PowerTab MID05 wyposażony jest w procesor Boxchip A10 z taktowaniem 1,2 GHz, akcelerację grafiki 3D, 512 MB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 4000 mAh, która pozwoli nawet na 6 godzin ciągłej pracy.
Android 4.0 w tablecie za… 499 złotych!
Tablet radzi sobie m.in. z odtwarzaniem filmów HD

Tablet radzi sobie m.in. z odtwarzaniem filmów HD

Tablet Manta PowerTab MID 05 posiada pięciopunktowy ekran pojemnościowy TFT o przekątnej 7 cali o niestety słabej rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Wbudowane złącze USB umożliwia podłączanie różnych urządzeń, takich jak pendrive’y czy modemy 3G, a czytnik kart microSD pozwala na zwiększenie wbudowanej pamięci. Dołączenie kabla HDMI do tabletu pozwala na wyświetlanie multimediów i dokumentów na monitorach i telewizorach.

Dostęp do Internetu w tablecie Manta PowerTab MID 05 jest możliwe poprzez WiFi 802.11b/g. Wbudowana kamera współpracuje z aplikacją Skype, która pozwala na prowadzenie wideokonferencji z ludźmi z całego świata.

Sugerowana cena tabletu Manta PowerTab MID 05 została ustalona na 499 złotych.

Więcej:Mantatablety