Anonimowi włamują się na witrynę Pandy, zostawiają list dla zdrajcy

Anonimowi włamali się na witrynę Panda Security, demolując jej stronę główną i umieszczając na niej oskarżenia, z których wynika, że znany producent rozwiązań zabezpieczających komputery współpracował ze służbami federalnymi w aresztowaniu niektórych Anonów. Opublikowano też hasła wykorzystywane przez pracowników firmy oraz… list do Sabu:
Anonimowi włamują się na witrynę Pandy, zostawiają list dla zdrajcy
LulzSec i Anoni są 'rozczarowani' Sabu

LulzSec i Anoni są ‘rozczarowani’ Sabu

Tak, tak, wiemy, Sabu był donosicielem. Jak to zwykle bywa, FBI go zastraszyło, że odbiorą mu dzieci. Rozumiemy, ale my też jesteśmy twoją rodziną (pamiętasz, jak to mówiłeś?). To smutne, i nie potrafimy sobie wyobrazić jak to jest widzieć co rano w lustrze twarz gościa, który wydał swoich przyjaciół policji.

Znalazł się też fragment dla Luisa Corronsa, naukowca pracującego dla Pandy, który otwarcie wyraził aprobatę w związku z aresztowaniami członków LulzSec, twierdząc, że to znacznie zmniejszy skuteczność tej grupy hakerskiej.

LOL, PROSIŁ O LULZÓW!!!! OTO LULZY. Pandasecurity.com, znana z lipnego ANTYWIRUSA, W KTÓRYM ZAINSTALOWALIŚMY BACKDOORA, zarabiała pieniądze na współpracy ze służbami, by po kryjomu donosić na anonimowych aktywistów… ta, wiemy o tym. Jak to jest być szpiegowanymi?