CeBIT 2012: Imperator opanował Hannover

To właśnie na tegoroczną edycję zaplanowano europejską premierę nowej, gamingowej serii GX. Powinna ona zainteresować nie tylko amatorów cyfrowej rozrywki, ale przede wszystkim profesjonalnych graczy. Należą do niej m.in. słuchawki Cavimanus, mysz DeathTaker oraz 70-watowe głośniki SW-G2.1 3000.
CeBIT 2012: Imperator opanował Hannover
Genius Imperator Pro

Genius Imperator Pro

Na szczególną uwagę zasługuje jednak klawiatura Imperator Pro. Wyposażona w 6 programowalnych przycisków oraz 3 profile gracza pozwala zapisać w sumie 18 makr. Wszystkie klawisze są podświetlane, a oprócz koloru można wybrać jeden z trzech poziomów jasności.

Ponadto, jednym z dwóch flagowych produktów Geniusa jest miniaturowy projektor Bella Vision BV-200. Może on okazać się pomocy wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca, a dzięki wbudowanej przeglądarce plików nie jest uzależniony od komputera.

Niecodziennym gadżetem jest natomiast Ring Presenter, który oferuje pełną kontrolę nad PowerPointem oraz wszelkimi dokumentami czy stronami internetowymi. Pozwala także na sterowanie kursorem myszy i posiada wskaźnik laserowy.

Wszystkie produkty zadebiutują w sprzedaży w bieżącym roku. Sugerowane, polskie ceny detaliczne nie są jeszcze znane. Każdy objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.