infoShare 2012 – zapraszamy w kwietniu do Gdańska!

Jak co roku, uznani eksperci, autorytety z różnych dziedzin będą dzielić się swą wiedzą i doświadczeniami, w szczególności tymi dotyczących najnowszych trendów z dziedziny technologii informacyjnych i nowych mediów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji http://infoshare.pl.
infoShare 2012 – zapraszamy w kwietniu do Gdańska!
InfoShare 2012

InfoShare 2012

Tegoroczne grono prelegentów uświetnią swą obecnością dwaj amerykańscy keynote speakerzy: Burton Lee, profesor Stanfordu, inwestor, ekspert od innowacyjnych technologii z prelekcją odpowiadającą na pytanie, jak nowe technologie wspierają rozwój startupów w Dolinie Krzemowej, oraz Bruce Schneier, światowej sławy ekspert od bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Grono prelegentów uzupełnią znakomici mówcy polscy i zagraniczni: Marcin Iwiński & Adam Kiciński, Tomasz Jażdżyński, Wojciech Czernecki, Adam Bien, Bartek Gola, Florian Grouffal, Piotr Konieczny, Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska oraz wielu innych.

Szczegóły programu dostępne są na stronie konferencji – http://infoshare.pl/2012-2/program/ Nieodłącznym elementem konferencji jest party konferencyjne łączące dwa dni konferencji.

Plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie (m.in. klasyczny już pieczony dzik) to gwarancja udanej integracji i możliwość nawiązania wielu interesujących znajomości.

Konferencja infoShare jest inicjatywą, której pomysłodawcami i organizatorami są Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski, działający w ramach powołanej przez siebie fundacji infoShare. Wydarzenie organizują we współpracy z Biurem Promocji Miasta Gdańska, a także przy wsparciu licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.