Opera Mini Next – bardziej społecznościowa

Dzięki Operze Mini Next, wstępnej wersji najnowszego wcielenia przeglądarki, i jej zawansowanym funkcjom społecznościowym, każdy telefon ma być jeszcze bardziej "smart".
Opera Mini Next dostępna jest dla Androida, BlackBerry, Symbiana i Javy

Opera Mini Next dostępna jest dla Androida, BlackBerry, Symbiana i telefonów z Javą

Od teraz nowej Operze Mini przybywa funkcja Smart Page, która w tym roku zostanie wprowadzona we wszystkich wersjach Opery Mini dla zwykłych telefonów. Smart Page pojawi się obok szybkiego wybierania i zapewni zwykłym telefonom sprytny dostęp do m.in. serwisów społecznościowych i wiadomości. Dzięki integracji z Facebookiem i Twitterem widocznej już na poziomie ekranu startowego Opery Mini Next, społecznościowy wymiar sieci jest teraz znacznie bliżej użytkowników zwykłych telefonów.

W smartfonowej wersji Opery Mini Next, Smart Page nie pojawi się. Zamiast tego użytkownicy znajdą lepszą jakość przeglądania, które w wersji dla Androida będzie jeszcze płynniejsze dzięki przyspieszeniu sprzętowemu. Do tego pojawi się zmienione szybkie wybieranie z nielimitowaną liczbą miniatur, które debiutuje dzisiaj we wszystkich wersjach Opery Mini Next.

Opera Mini Next to wersja testowa, która instaluje się obok klasycznej wersji Opery Mini i różni się od niej białym kolorem ikonki.

0
Źródło: Opera
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.