“Przestrzenne” słuchawki dla graczy

Słuchawki Plantronics GameCom
“Przestrzenne” słuchawki dla graczy
Plantronics GameCom 780

Plantronics GameCom 780

780 Surround Sound Stereo USB zaprojektowane do gamingu wykorzystują technikę Dolby i przekształcają standardowe brzmienie w przestrzenny dźwięk 7.1. Najnowsza propozycja Plantronics z serii GameCom stworzonej specjalnie dla miłośników gier pojawi się na naszym rynku w marcu br. w dystrybucji KONTEL-TELECOM, głównego przedstawiciela tej marki w Polsce.

Najnowszy zestaw słuchawkowy Plantronics – GameCom

780 dostarcza dźwięk stereo z, jak zapewnia dystrybutor, głębokim basem, który płynie z 40 mm głośników. Słuchawki wyposażone są w mikrofon z funkcją redukcji szumów tła.

Następca słuchawek GameCom 777 ma ciekawszy design oraz oferuje bezpośrednie podłączenie USB. Konstrukcja mikrofonu GameCom 780 umożliwia jego obrót i pionowe ułożenie na kapsule słuchawki, kiedy nie jest używany. Umieszczenie regulatora kontroli głośności i wyłącznika dźwięku na kapsule słuchawek może usprawnić zarządzanie dźwiękiem i wyciszanie mikrofonu podczas gry. Wyprofilowany pałąk i miękkie nauszniki mają pozwolić na komfortową wielogodzinną grę.

Zestaw GameCom 780 umożliwia nie tylko klarowną komunikację podczas gry, ale i w świecie rzeczywistym. Zestaw sprawdzi się także w czasie prowadzenia rozmów za pośrednictwem Voice over IP (VoIP) z użyciem takich aplikacji jak Skype i Dolby Axon. Dźwiękiem można cieszyć się również podczas słuchania muzyki, oglądania filmów albo audycji telewizyjnych.

Cena: 349 zł