„Przestrzenne” słuchawki dla graczy

Nowy zestaw słuchawkowy Plantronics GameCom 780 ma sprawić, że gracz jest "otoczony" dźwiękiem.
Plantronics GameCom 780

Plantronics GameCom 780

Słuchawki Plantronics GameCom

780 Surround Sound Stereo USB zaprojektowane do gamingu wykorzystują technikę Dolby i przekształcają standardowe brzmienie w przestrzenny dźwięk 7.1. Najnowsza propozycja Plantronics z serii GameCom stworzonej specjalnie dla miłośników gier pojawi się na naszym rynku w marcu br. w dystrybucji KONTEL-TELECOM, głównego przedstawiciela tej marki w Polsce.

Najnowszy zestaw słuchawkowy Plantronics – GameCom

780 dostarcza dźwięk stereo z, jak zapewnia dystrybutor, głębokim basem, który płynie z 40 mm głośników. Słuchawki wyposażone są w mikrofon z funkcją redukcji szumów tła.

Następca słuchawek GameCom 777 ma ciekawszy design oraz oferuje bezpośrednie podłączenie USB. Konstrukcja mikrofonu GameCom 780 umożliwia jego obrót i pionowe ułożenie na kapsule słuchawki, kiedy nie jest używany. Umieszczenie regulatora kontroli głośności i wyłącznika dźwięku na kapsule słuchawek może usprawnić zarządzanie dźwiękiem i wyciszanie mikrofonu podczas gry. Wyprofilowany pałąk i miękkie nauszniki mają pozwolić na komfortową wielogodzinną grę.

Zestaw GameCom 780 umożliwia nie tylko klarowną komunikację podczas gry, ale i w świecie rzeczywistym. Zestaw sprawdzi się także w czasie prowadzenia rozmów za pośrednictwem Voice over IP (VoIP) z użyciem takich aplikacji jak Skype i Dolby Axon. Dźwiękiem można cieszyć się również podczas słuchania muzyki, oglądania filmów albo audycji telewizyjnych.

Cena: 349 zł

0
Źródło: KONTEL-TELECOM
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.