Alan Wake na PC jednak od Cenega i to w świetnej cenie!

Nie tak dawno pisaliśmy o planach wydania w Polsce pudełkowej wersji PCetowgo Alan Wake, a tymczasem zmienił się wydawca tego tytułu. Aby osłodzić nam tak długie czekanie, Cenega przygotowała naprawdę rewelacyjną ofertę cenową dla wszystkich czekających na komputerowego Alana.

Pierwotnie Alan Wake w wersji na PC trafić miał do Polski za pośrednictwem CD Projektu. Teraz jednak prawa do wydania tego tytułu stworzonego przez Nordic Games przejęła Cenega, która szykuje dla nas kilka miłych niespodzianek. Po pierwsze, gra trafi do nas w dwóch edycjach – zwykłej i kolekcjonerskiej. Po drugie, obie zostaną wydane w naprawdę świetnej cenie – za zwykłą wersję zapłacimy tylko 49.99 (dla porównania na Steam jest 132 zł) a za kolekcjonerkę – 99 PLN (vs 156 PLN na Steam). Jak widać różnice w cenach są po prostu kolosalne. Obie wersje zawierać będą oczywiście dwa wydane do tej pory DLC oraz trafią do nas w polskiej, kinowej wersji językowej.

Sama edycja kolekcjonerska zawierać ma między innymi specjalną książkę „Akta Alana Wake’a”, opisującą wydarzenia poprzedzające akcje gry (144 strony!), dostępną dotychczas tylko w wersji na Xboxa 360 oraz płytę CD z soundtrackiem. To jednak nie koniec – po rozpakowniu pudełka w środku znajdziemy jeszcze 6 pocztówek z grafikami z gry, 7 tematycznych naklejek, specjalne etui na grę, plakat w formacie A3 oraz 2 bonusowe płyty DVD z materiałami dotyczącymi gry: m.in. pamiętniki twórców Alan Wake, historia studia Remedy, wszystkie materiały graficzne, trailery w HD, itp.

Premiera? 11 Maja tego roku, acz biorąc pod uwagę, że na pewno nowy wydawca musi dopiąć sprawy formalne i dodatkowo tłumaczy 144 stronicową książkę (która wcześniej była tylko po angielsku) i dokładając taką cenę nie ma chyba co narzekać!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.