Asus Transformer Pad, czyli Tegra 3 za 1699 złotych

Zapowiedziany na kongresie Mobile World w lutym Asus Transformer Pad TF300 to przystępny cenowo tablet zapewniający ogromne możliwości – takie same, jak w droższym Transformerze Prime’ie. Dostępny w trzech kolorach tablet posiada opcjonalną, mobilną stację dokującą, która umożliwia przekształcenie go w notebooka. Po podłączeniu do stacji dokującej bateria pozwala na pracę przez 15 godzin, a użytkownik otrzymuje pełną klawiaturę QWERTY, wielodotykowy touchpad oraz porty USB i czytnik kart SD.
Asus Transformer Pad, czyli Tegra 3 za 1699 złotych
Transformer Pad TF300 dostępny jest w trzech stylowych kolorach

Transformer Pad TF300 dostępny jest w trzech stylowych kolorach

Transformer Pad TF300 wyposażony jest w czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, który bez problemu radzi sobie z filmami Full HD i najnowszymi grami w 3D, technologię dźwięku SonicMaster, 8-megapikselowy aparat z autofokusem, filmami HD i przesłoną f/2.2, przednią kamerę 1,2 Megapiksela, 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, dodatkowo 8 GB w chmurze Asusa, a także system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Wszystko to zamknięto w plastikowej obudowie, mierzącej 9,9 milimetra grubości i ważącej 635 gramów.

Transformer Pad TF300 będzie dostępny w Polsce na początku maja w cenie 1699 zł (tablet) i 2099 zł (tablet ze stacją dokującą).

Więcej:Asustablety