Citeam.pl integruje kupony zniżkowe z ofertą Allegro

Zniżki do e-sprzedawców działających w serwisie allegro.pl cieszą się dużą popularnością wśród fanów zakupów grupowych. Na tle wszystkich ofert wystawianych na Citeam.pl, co siedemnasta umożliwia zrobienie zakupów ze sporą zniżką u wybranych sprzedawców na Allegro. Wyniki sprzedażowe są jeszcze lepsze: –
Citeam.pl integruje kupony zniżkowe z ofertą Allegro
Citeam integruje się z okazjami Allegro

Citeam integruje się z okazjami Allegro

Co szósty kupon zniżkowy jest nabywany właśnie w kategorii Okazje Allegro, wcześniej Kupony Allegro. Do tej pory użytkownik kupował zniżkę na serwisie Citeam.pl i dopiero potem, po otrzymaniu kuponu na maila, finalizował transakcję podając kod rabatowy na stronie e-sprzedawcy. Teraz ten mechanizm będzie znacznie prostszy — mówi Marta Krauze, dyrektor serwisu Citeam.pl.

W wyniku zmian – zarówno w serwisie z zakupami grupowymi, jak i na platformie handlowej – pojawiła się kategoria Okazje Allegro. Po kliknięciu w Kup Teraz, użytkownik Citeam.pl jest bezpośrednio przekierowywany na Allegro, gdzie od razu może sfinalizować proces zakupu ze zniżką. Pozwala to na znacznie skrócenie mechanizmu transakcji. –

Ta kategoria ofert daje użytkownikowi możliwość kupowania jeszcze taniej w stosunku do cen, jakie można znaleźć na Allegro. Warunkiem wystawienia oferty przez e-sprzedawców na Citeam.pl jest bowiem zaproponowanie co najmniej 30 proc. zniżki od regularnej ceny — dodaje Marta Krauze.

Przed wystawieniem oferty, Sprzedawca jest sprawdzany m.in. pod względem ilości posiadanego towaru na miejscu, długości funkcjonowania na rynku czy też opinii wystawianych mu przez klientów na Allegro. Pomaga to w odpowiedniej selekcji ofert i wyborze najlepszych.

Hity sprzedażowe z Allegro

Co do tej pory najlepiej sprzedawało się na Citeam.pl w kategorii Okazje Allegro? Hitami są m.in. zegarki od użytkownika New Look Style-HZ (1700 sprzedanych kuponów), zestaw wodooszczędnych perlatorów (1034 sprzedane kupony), zestaw mat pod meble od Sprzedającego Poli Trader (1014 sprzedanych kuponów) czy zniżka na dowolne buty marki Emu od Użytkownika Eastend (908 kuponów).