CorelDRAW Graphics Suite X6 już dostępny w Polsce

Nowa, 16–ta już wersja pakietu powstała z myślą o udostępnieniu nowych możliwości zarówno doświadczonym, jak i początkującym projektantom. Dzięki przebudowanemu mechanizmowi obsługi czcionek, nowym, inspirującym stylom i harmoniom kolorów oraz zaawansowanym funkcjom kształtowania, pakiet ten jest twórczym i nowoczesnym narzędziem. Oprogramowanie zapewnia większą szybkość i wydajność oraz pozwala na dostęp do zasobów i bezproblemowe realizowanie każdego projektu.
CorelDRAW Graphics Suite X6 już dostępny w Polsce
Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 już po polsku

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 już po polsku

Dodatkowe funkcje i ulepszenia w najnowszej wersji pakietu opracowano w odpowiedzi na potrzeby użytkowników programu CorelDRAW związane z m.in.: przygotowaniem znaków i reklam, projektowaniem graficznym, projektowaniem odzieży, drukiem wielkoformatowym, marketingiem, poligrafią, sitodrukiem, grawerstwem czy grafiką na pojazdach.

Najważniejsze nowe funkcje i ulepszenia to między innymi:

  • Zaawansowana obsługa czcionek OpenType: dzięki zaawansowanym funkcjom czcionek OpenType, takim jak kontekstowe i stylistyczne odmiany, ligatury, ornamenty czy warianty kaligraficzne, można uzyskać tekst o atrakcyjnym wyglądzie.
  • Nowość! Niestandardowe harmonie kolorów: możliwość zbiorczego modyfikowania kolorów połączonych w harmonie oraz analizowania kolorów i barw w celu uzyskania uzupełniających palet kolorów.
  • Nowość! Natywna obsługa systemów 64-bitowych i rozszerzone wsparcie dla procesorów wielordzeniowych: nawet o 50% szybsze przetwarzanie plików i obrazków.

Aby zapoznać się z listą wszystkich funkcji zawartych w CorelDRAW Graphics Suite X6 kliknij tutaj Wraz pakietem użytkownik otrzymuje 10 000 wysokiej jakości obrazków cyfrowych i typu clipart, 1000 profesjonalnych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, w tym tak znane czcionki jak Helvetica®, 2000 szablonów grafik na pojazdy, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów oraz 800 ramek i deseni.

Zawartość pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6:

  • CorelDRAW X6 — intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
  • Corel PHOTO-PAINT X6 — profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć
  • Corel PowerTRACE X6 — narzędzie do szybkiego i dokładnego przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe
  • Corel CONNECT — pełnoekranowa przeglądarka umożliwiająca wyszukiwanie materiałów cyfrowych na komputerze, w sieci lokalnej, na dysku oraz w serwisach iStockPhoto i Fotolia
  • Corel CAPTURE X6 — narzędzie pozwalające przechwytywać zawartość ekranu komputera jednym kliknięciem
  • Corel Website Creator X6 — nowe, zaawansowane oprogramowanie do samodzielnego tworzenia witryn internetowych

Ceny i dostępność

Wersje pudełkowe trafią do sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych resellerów firmy Corel na początku maja. Sugerowana cena detaliczna to 2699 PLN za pełną wersję i 1499 PLN za aktualizację.