CorelDRAW Graphics Suite X6 już dostępny w Polsce

Corel wprowadza na rynek najnowszą wersję swojego flagowego pakietu graficznego

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 już po polsku

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X6 już po polsku

Nowa, 16–ta już wersja pakietu powstała z myślą o udostępnieniu nowych możliwości zarówno doświadczonym, jak i początkującym projektantom. Dzięki przebudowanemu mechanizmowi obsługi czcionek, nowym, inspirującym stylom i harmoniom kolorów oraz zaawansowanym funkcjom kształtowania, pakiet ten jest twórczym i nowoczesnym narzędziem. Oprogramowanie zapewnia większą szybkość i wydajność oraz pozwala na dostęp do zasobów i bezproblemowe realizowanie każdego projektu.

Dodatkowe funkcje i ulepszenia w najnowszej wersji pakietu opracowano w odpowiedzi na potrzeby użytkowników programu CorelDRAW związane z m.in.: przygotowaniem znaków i reklam, projektowaniem graficznym, projektowaniem odzieży, drukiem wielkoformatowym, marketingiem, poligrafią, sitodrukiem, grawerstwem czy grafiką na pojazdach.

Najważniejsze nowe funkcje i ulepszenia to między innymi:

  • Zaawansowana obsługa czcionek OpenType: dzięki zaawansowanym funkcjom czcionek OpenType, takim jak kontekstowe i stylistyczne odmiany, ligatury, ornamenty czy warianty kaligraficzne, można uzyskać tekst o atrakcyjnym wyglądzie.
  • Nowość! Niestandardowe harmonie kolorów: możliwość zbiorczego modyfikowania kolorów połączonych w harmonie oraz analizowania kolorów i barw w celu uzyskania uzupełniających palet kolorów.
  • Nowość! Natywna obsługa systemów 64-bitowych i rozszerzone wsparcie dla procesorów wielordzeniowych: nawet o 50% szybsze przetwarzanie plików i obrazków.

Aby zapoznać się z listą wszystkich funkcji zawartych w CorelDRAW Graphics Suite X6 kliknij tutaj Wraz pakietem użytkownik otrzymuje 10 000 wysokiej jakości obrazków cyfrowych i typu clipart, 1000 profesjonalnych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, w tym tak znane czcionki jak Helvetica®, 2000 szablonów grafik na pojazdy, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów oraz 800 ramek i deseni.

Zawartość pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6:

  • CorelDRAW X6 — intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
  • Corel PHOTO-PAINT X6 — profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć
  • Corel PowerTRACE X6 — narzędzie do szybkiego i dokładnego przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe
  • Corel CONNECT — pełnoekranowa przeglądarka umożliwiająca wyszukiwanie materiałów cyfrowych na komputerze, w sieci lokalnej, na dysku oraz w serwisach iStockPhoto i Fotolia
  • Corel CAPTURE X6 — narzędzie pozwalające przechwytywać zawartość ekranu komputera jednym kliknięciem
  • Corel Website Creator X6 — nowe, zaawansowane oprogramowanie do samodzielnego tworzenia witryn internetowych

Ceny i dostępność

Wersje pudełkowe trafią do sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych resellerów firmy Corel na początku maja. Sugerowana cena detaliczna to 2699 PLN za pełną wersję i 1499 PLN za aktualizację.