Cztery lekkie i kompaktowe obiektywy 4K od Canona

Canon prezentuje cztery nowe kinowe obiektywy zmiennoogniskowe, poszerzając tym samym linię EF Cinema.
Nowe obiektywy Canona rejestrują w 4K

Nowe obiektywy Canona rejestrują w 4K

Lżejsze i bardziej kompaktowe obiektywy, które dołączą do wprowadzonych w 2011 r. siedmiu modeli, oferują możliwość rejestrowania wideo 4K (4096 x 2160). Będą oferowane zarówno z mocowaniem EF, jak i PL. Dzięki przystępnej cenie, będą dostępne dla szerokiego grona użytkowników.

Poszerzona linia obiektywów EF Cinema będzie składać się z dwóch szerokokątnych kinowych obiektywów – CN-E15.5-47mm T2.8 L S (mocowanie EF) i CN-E15.5-47mm T2.8 L SP (mocowanie PL), a także dwóch teleobiektywów kinowych – CN-E30-105mm T2.8 L S (EF) i CN-E30-105mm T2.8 L SP (PL). Dostosowane do współpracy z kamerami 4K nowe modele rozszerzą serię wysokiej klasy obiektywów EF Cinema, a tym samym bazę produktów systemu Cinema EOS, która obejmuje obiektywy, cyfrowe kamery kinowe i lustrzanki.

Prototypy najnowszych obiektywów firmy Canon będzie można zobaczyć podczas imprezy NAB 2012, która odbędzie się w dniach 16-19 kwietnia w Las Vegas, USA.

0
Źródło: Canon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.