EURO 2012: Plus wyciąga pomocną dłoń do kibiców-turystów

Promocyjna stawka 29 gr/min. za połączenia do krajów Unii Europejskiej pozwala na wykonywanie z Polski rozmów międzynarodowych nie tylko do wszystkich krajów Unii, ale również do Chorwacji, Ukrainy, Rosji.
EURO 2012: Plus wyciąga pomocną dłoń do kibiców-turystów
Starter dla obcokrajowca

Starter dla obcokrajowca

Aby pobrać aplikację NaviExpert należy wysłać bezpłatnego SMSa o treści “Navi” pod numer 8046 i otworzyć link aktywacyjny. Korzystanie z nawigacji przez pierwsze 30 dni jest bezpłatne, natomiast później wynosi 11,07 zł brutto miesięcznie.

Pobranie i korzystanie z nawigacji związane jest z transmisją danych, dlatego przed ściągnięciem aplikacji wskazane jest włączenie pakietu internetowego Non Stop (np. Pakiet Internetowy 100 MB za 7 zł – kod aktywacyjny *136*11*13#).

Wszystkie pozostałe opłaty za korzystanie z usług na terenie Polski naliczane są zgodnie z cennikiem Taryfy Simplus, a okres ważności dla usług wychodzących przed pierwszym zasileniem konta wynosi 30 dni.

Koszt zakupu “Startera dla obcokrajowca” to 25 zł.

Starter będzie dostępny w miejscach potencjalnie dużego natężenia ruchu obcokrajowców, takich jak dworce, lotniska, stacje benzynowe czy kioski w galeriach handlowych.