EURO 2012: Plus wyciąga pomocną dłoń do kibiców-turystów

Od 27 kwietnia, w ofercie Plus na Kartę, dostępny będzie "Starter dla obcokrajowca". Starter przygotowany został specjalnie z myślą o cudzoziemcach odwiedzających Polskę i pozwala na rozmowy do krajów UE oraz Chorwacji, Ukrainy i Rosji za 29 gr/min, oraz 30-dniowe bezpłatne korzystanie w telefonie z nawigacji NaviExpert.
Starter dla obcokrajowca

Starter dla obcokrajowca

Promocyjna stawka 29 gr/min. za połączenia do krajów Unii Europejskiej pozwala na wykonywanie z Polski rozmów międzynarodowych nie tylko do wszystkich krajów Unii, ale również do Chorwacji, Ukrainy, Rosji.

Aby pobrać aplikację NaviExpert należy wysłać bezpłatnego SMSa o treści „Navi” pod numer 8046 i otworzyć link aktywacyjny. Korzystanie z nawigacji przez pierwsze 30 dni jest bezpłatne, natomiast później wynosi 11,07 zł brutto miesięcznie.

Pobranie i korzystanie z nawigacji związane jest z transmisją danych, dlatego przed ściągnięciem aplikacji wskazane jest włączenie pakietu internetowego Non Stop (np. Pakiet Internetowy 100 MB za 7 zł – kod aktywacyjny *136*11*13#).

Wszystkie pozostałe opłaty za korzystanie z usług na terenie Polski naliczane są zgodnie z cennikiem Taryfy Simplus, a okres ważności dla usług wychodzących przed pierwszym zasileniem konta wynosi 30 dni.

Koszt zakupu „Startera dla obcokrajowca” to 25 zł.

Starter będzie dostępny w miejscach potencjalnie dużego natężenia ruchu obcokrajowców, takich jak dworce, lotniska, stacje benzynowe czy kioski w galeriach handlowych.

0
Źródło: Polkomtel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.