Inteligentny kompakt w eleganckej obudowie dla podróżników

WB150F wyposażony jest w obiektyw Schneider-Kreuznach Varioplan z zoomem optycznym 18x i szerokim kątem (24mm), ekran AMOLED o przekątnej 3 cali oraz matrycę o rozdzielczości 14-megapikseli. Wszystko to zamknięte jest w smukłej, kompaktowej obudowie. Aparat może nagrywać filmy w rozdzielczości HD 1280×720 z prędkością 30 klatek na sekundę. Zdjęcia i filmy można zapisywać na kartach pamięci SD, SDHC lub SDXC. Edycja zdjęć w aparacie jest prosta i ciekawa dzięki takim funkcjom jak Beauty Shot, Magic Frame, Picture in Picture czy Split Shot.
Inteligentny kompakt w eleganckej obudowie dla podróżników
Inteligentny aparat dla podróżników

Inteligentny aparat dla podróżników

Wykonane aparatem WB150F zdjęcia i filmy można nie tylko wysłać bezpośrednio z aparatu e-mailem, ale również opublikować w galerii na Facebooku czy w serwisie Picasa. To przydatna funkcja w czasie wakacji, kiedy chcemy szybko podzielić się swoimi wrażeniami. Jeśli zabraknie nam miejsca na karcie pamięci, można szybko przesłać zdjęcia na wirtualny dysk Microsoft SkyDrive, a następnie sformatować kartę.

Wszystkie aparaty Samsung Smart Foto mogą być obsługiwane ze smartfona za pomocą aplikacji Remote Viewfinder. Dzięki niej obraz, na który skierowany jest obiektyw aparatu, wyświetla się na ekranie smartfona, możemy też zdalnie sterować ustawieniami aparatu. Aplikacja jest dostępna nieodpłatnie w Google Play. Smartfon można wykorzystać także jako przenośny punkt dostępowy i za jego pośrednictwem wysyłać zdjęcia do wielu urządzeń i miejsc w sieci.

Aparat WB150F jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 879 zł.