Leciutkie siedem cali z Ice Cream Sandwich

HANNSpad sprawdzi się jako narzędzie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, odtwarzania multimediów, uruchamiania gier oraz innych aplikacji czy czytania e-booków.HANNSpad 7″ to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach, dla których priorytetem jest mobilność oraz wygodny dostęp do multimediów i informacji. Urządzenie jest niewielkie i lekkie – mierzy 120 x 194,5 x 10,5 mm i waży 330 g. To oznacza, że tablet z powodzeniem zmieści się do każdej torebki czy większej kieszeni, można go więc zawsze mieć przy sobie i korzystać w dowolnym momencie.
Leciutkie siedem cali z Ice Cream Sandwich

Najważniejszym elementem urządzenia jest 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który obsługuje technologię pojemnościową oraz Multi-touch. Atutem najnowszego produktu Hannspree jest również elegancka, minimalistyczna obudowa pokryta materiałem o fakturze skóry.

Projektanci Hannspree stworzyli urządzenie tak, by w miarę ich możliwości maksymalnie uczynić korzystanie z wszystkich funkcji tabletu w pełni wygodnym – służą temu m.in. ciekawie rozmieszczone przyciski (wśród nich znalazł się dedykowany przycisk Share, ułatwiający szybkie udostępnienie wybranych treści w Internecie – np. w serwisach społecznościowych).

Urządzenie pojawi się na polskim rynku w maju – wtedy też podana zostanie pełna specyfikacja HANNSpada 7″ oraz rekomendowana cena detaliczna.