Nowa aplikacja „Kody” od Allegro

W oparciu o własną technologię skanera kodów kreskowych, Grupa Allegro przygotowała nową aplikację społecznościową "Kody".

Narzędzie skanowania kodów pozwala na błyskawiczne wyszukiwanie najatrakcyjniejszych ofert oraz informacji o produktach w Allegro. W oparciu o technologię skanera z Allegro i Ceneo, powstała nowa aplikacja społecznościowa „Kody”, która wzbogaca dotychczasowe narzędzia o element dobrej zabawy i współzawodnictwa.

Skanując kody, użytkownicy zbierają punkty i poprawiają swoje miejsce w rankingu uczestników zabawy. Jeżeli natkną się na kod, którego do tej pory nie było w bazie, mogą samodzielnie dodać jego opis i zdobyć dodatkowe punkty. Aplikacja jest zsynchronizowana z Facebookiem, więc swoimi „znaleziskami” uczestnicy zabawy mogą chwalić się na swojej tablicy, za co także uzyskują dodatkowe punkty. Konkretna liczba wykonanych zadań to możliwość zdobycia odznaczenia, np. Nowicjusza, Mistrza Opisywania, Informatora i Mistrza Skanu. W przypadku dużego zainteresowania z czasem będą pojawiać się nowe medale.

Do aplikacji można zalogować się za pomocą loginu i hasła z Allegro. Za pomocą jednej aplikacji użytkownicy mogą skanować kody produktów i błyskawicznie w jednym miejscu przeglądać ofertę wyszukanego produktu na Allegro i w Ceneo. Skaner kodów rozpoznaje wszystkie typy kodów kreskowych, a także kody QR.

Pierwsza wersja eksperymentalnej aplikacji dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników Allegro, którzy posiadają telefony z systemem Android. Jeżeli aplikacja spotka się

z zainteresowaniem, Allegro planuje przygotować jej edycje także na smartfony z innymi systemami operacyjnymi.

Więcej informacji o „Kodach” dostępne jest pod adresem http://kody.natelefon.pl/

0
Źródło: Allegro
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.