Nowa seria kolorowych Eee PC 1025 Flare

Netbooki jeszcze żyją, udowadnia nam Asus

Netbooki z serii Flare wyposażone są w najnowsze, dwurdzeniowe procesory Intel Atom z platformy Cedar Trail, które mają zapewniać lepszą obróbkę grafik przy mniejszym zużyciu baterii, w porównaniu z poprzednią generacją. Eee PC 1025 wykorzystuje też technologię Super Hybrid Engine II z funkcją Instant On, która umożliwia wznowienie pracy systemu z trybu uśpienia w 2 sekundy oraz zapewnia do dwudziestu dni pracy w trybie czuwania. Wyjście HDMI pozwala na odtwarzanie filmów Full HD 1080p na ekranie HDTV, natomiast łączność wzbogacona jest o WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0, gniazda USB 3.0 oraz funkcje DLNA i Wi-Fi Direct.

Seria Eee PC 1025 Flare wyposażona jest w najnowszy dwurdzeniowy procesor Intel Atom Cedar Trail z zegarem 1.8 GHz, do 2GB pamięci DDR3, dysk o pojemności do 500 GB i 3GB przestrzeni dyskowej w chmurze Asus WebStorage.

Netbooki z serii Eee PC 1025 Flare są dostępne w jedenastu kolorach, takich jak róż, błękit czy fiolet. Netbooki mają również metaliczne wykończenia na pokrywie oraz chromowane detale po bokach.

Netbooki będą dostępne w Polsce w drugiej połowie 2012 roku.