Światowa premiera edycji rozszerzonej Wiedźmina 2

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na Xbox 360 i komputery PC

Zabójcy Królów już na konsoli Xbox 360

Zabójcy Królów już na konsoli Xbox 360

Wydanie Wiedźmina 2 na Xbox 360 to ukoronowanie wielomiesięcznej pracy studia nad udoskonaleniem hitu znanego z komputerów PC. Pecetowa wersja tytułu sprzedała się w ciągu 7 miesięcy od premiery w ilości 1,1 mln i zdobyła ponad 60 nagród. Teraz stworzono konsolową adaptację. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy – od około tygodnia Wiedźmin 2 na Xbox 360 jest najczęściej zamawianą grą w brytyjskim sklepie Amazon, a w dniu premiery osiągnął drugą pozycję wśród gier sprzedawanych w amerykańskiej wersji sklepu (nr 1. wśród gier na Xbox 360).

Edycja Rozszerzona jest najbardziej rozbudowaną wersją gry – zawiera m.in. dodatkowe 4 godziny nowych przygód i ponad pół godziny nowych animacji. Premierę gry wspiera specjalny, multimedialny komiks na iPhone’a i iPad’a, z akcją osadzoną w uniwersum Wiedźmina dostępny do darmowego pobrania w App Store.

Dystrybutorem Wiedźmina 2 na konsole Xbox 360 na terytorium USA, Kanady i Meksyku jest Warner Bros. Interactive Entertainment. Na terenach Europy Zachodniej, Azji, Pacyfiku oraz Ameryki Centralnej i Południowej dystrybutorem jest Namco Bandai.

W Polsce Wiedźmin 2 będzie sprzedawany w cenie 129,90 zł przez CD Projekt.

Zobacz recenzję gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na Gambler.pl!