Tablety w dłoń!

Miłośnicy komiksów oraz inni czytelnicy z pewnością maja lub mieć będą jedno z poniższych urządzeń. Co 3 pozycje można sprawdzić porównania urządzeń na naszej stronie.
Tablety w dłoń!

Apple iPad 3 64GB 4G 3600zł Must have fanów marki, oczywiście innych też namawiamy na to urządzenie z naprawdę dobrym ekranem Retina, jeżeli nie przeszkadza wam cena i to że zainstalowane LTE nie zadziała w Polsce. Brak złącza USB i długie ładowanie baterii zdecydowanie nie należą do plusów.

LG V900 Swift Pad Wi-Fi+3G (32 GB) 3320zł

Zdecydowanie polecamy ten tablet osobom dla których 3D jest niezbędne w urządzeniach, choć nie zrobimy zdjęć trójwymiarowych. Wysoka cena jak za taką specyfikacje, czas ładowania jest niższy niż czas działania. Inżynierowie z LG nie dopracowali tego modelu.

Asus Eee Pad Transformer Prime TF201 (4.0) 2670zł

Ciekawe połączenie tabletu z klawiaturą, choć jednak za tę cenę wolałbym kupić sobie pełnoprawnego notebooka, jednak urządzenie Asusa wygrywa długim czasem pracy.

Porównanie Motorola Xoom 2 2470zł

Przyzwoity Tablet od Motorolii, choć niestety na pokładzie znajdziemy Androida 3. Tablet długo się ładuje a wyświetlacz nie jest najwyższych lotów. Dobra wydajność i rozdzielczość 1280×800 powinny dać radość z codziennego użytkowania.

Asus Eee Pad Slider SL101 2330zł

Wysuwana klawiaturą będzie na pewno miłym dodatkiem dla osób, które nie mogą obyć się bez fizycznej klawiatury qwerty. Troszkę nieporęczne i przyciężkie urządzenie od Asusa powinno się sprawdzić jako substytut netbooka.

HTC Flyer UMTS 2300zł

Nie wiem czy inżynierowie z firmy HTC zauważyli, że wszystko co stworzą wygląda bardzo podobnie do siebie. Jeden rdzeń w porównaniu do wszystkich pozostałych produktów konkurencji to zdecydowanie za mało. Wysoką cenę nie zrekompensuje nawet długi czas baterii.

Porównanie Toshiba AT200-101 2100zł

Przyzwoity i fajny tablet do przeglądania internetu. Bateria starczy na ponad 5 odtwarzania wideo i ponad 7 godzin surfowania w sieci. Ładnie i porządnie wykonany, choć czasem zdarzają mu się przeskoki w menu.

Asus Eee Pad Transformer TF101 2030zł

Starszy brat 201, dobra alternatywa jeżeli koniecznie potrzebujemy tabletu z klawiaturą, a cena nowego jest za wysoka. Niektórym może uprzykrzyć życie brak wielu formatów wideo.

Samsung Galaxy Tab 10.1 (GT-P7500) 1950zł

Ładowanie jest zbyt długie a bateria nie trzyma nadzwyczajnie długo. Od strony wizualnej tablet prezentuję się bardzo fajnie, jest cienki, lekki i bardzo dobrze wykonany również wyświetlacz nie ma praktycznie żadnych wad.

Porównanie Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus N 1770zł

Mniejsza wersja tabletu powyżej, zdecydowanie wygrywa mobilnością z innymi modelami. Bardzo dobry czas ładowania i bateria, która trzyma bardzo długo to najlepsze wyniki spośród tabletów 7 calowych. Niska jasność wyświetlacza i Android tylko w wersji 3 nie przekonają niektórych.

Toshiba AT100-100 1730 zł

Tablet podczas testów wypadł poniżej przeciętnej jeżeli chodzi o czas pracy akumulatora. Obudowa jest odporna na zadrapania mimo użycia plastiku. Bardziej gadżet niż mobilne urządzenie.

Archos 9 Pctablet 1660 zł

Jedyny tablet z Windowsem w tym zestawieniu, zastosowanie systemu, który jest dedykowany mocniejszym urządzeniom spowodowało, że tablet pracuje niewiele ponad 3 na jednym ładowaniu. Niska wydajność jak za tą cenę, chyba jednak lepiej kupić w to miejsce netbooka.

Porównanie Sony S Tablet (SGP-T111DE/S) 1630zł

W testach tablet wytrzymał tylko 4 godziny pracy na pełnym obciążeniu. Ciekawy wygląd może niektóre osoby odstraszyć. Niska waga oraz sklep PlayStation są dużymi plusami jakie posiada ten tablet.

Packard Bell Liberty Tab 1550zł

Zbyt duża cena jak za tą konfigurację sprzętową. Tablet wygląda ciekawie, ale nie jest chyba najlepszym co mogli stworzyć inżynierzy. Duża waga i chwilowe “lagi” to zauważalne minusy w tym urządzeniu.

Huawei MediaPad 1400zł

Ciekawa alternatywa dla drogich urządzeń od konkurencji. Producent zainstalował oprogramowanie Office co w stosunku do innych urządzeń jest niezłym plusem. Krótki czas pracy baterii i wyświetlacz, który potrafi odbijać zbyt dużo światła.

Porównanie