Wyciek instrukcji obsługi zdradza pełną specyfikację Samsunga Galaxy S3

Najpierw zakładaliśmy, że następca dwurdzeniowego Galaxy S2 musi posiadać cztery rdzenie i takie też plotki się pojawiały. Potem jednak niektóre źródła podawały, iż Następny Galaxy będzie posiadać jedynie dwurdzeniowy procesor. Ostatecznie okazało się, że wielce prawdopodobnym jest fakt, iż na rynek trafią dwie wersje nowego smartfona – jedna z dwurdzeniowym procesorem i LTE dla Stanów Zjednoczonych i druga z czterema rdzeniami i łącznością HPSA+ dla reszty świata.
Wyciek instrukcji obsługi zdradza pełną specyfikację Samsunga Galaxy S3
Czy to jest specyfikacja Następnego Galaxy?

Czy to jest specyfikacja Następnego Galaxy?

Z instrukcji obsługi, która wyciekła do sieci, dowiadujemy się również, że nowy smartfon posiadać będzie 4,8-calowy ekran Super AMOLED (pomimo wcześniejszych plotek, iż będzie to rozmiar 4,7″), czterordzeniowy procesor z taktowaniem 1,5 GHz (choć Samsung właśnie zapowiedział swój procesor Exynos z zegarem 1,4 GHz), nawigację A-GPS, Bluetooth 4.0, WiFi oraz 8-megapikselowy aparat z fleszem LED i autofokusem.

Nie damy sobie ręki uciąć, że te informacje są bardziej wiarygodne od tych, które słyszeliśmy nieco wcześniej. Potwierdzenie nadejdzie 3 maja.