XI Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych

To już jedenaste spotkanie!

Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych

Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych

Już po raz jedenasty Gmina Mrozy przyjmuje Zjazd będący pierwszą i do tej pory największą tego typu konferencją w Polsce. W tym roku w różnego typu zajęciach, spotkaniach i warsztatach wezmą udział:

  • nauczyciele – opiekunowie szkolnych pracowni internetowych,
  • nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących,
  • przedstawiciele samorządów i dyrektorzy szkół,
  • Koordynatorzy Edukacji Informatycznej i Wizytatorzy,
  • rodzice i młodzież szkolna z Mazowsza.

Do zabezpieczenia zajęć zostanie zainstalowanych kilkaset komputerów. Zostanie użytych wiele kilometrów kabli sieci logicznej i elektrycznej. Będzie działać najpocześniejsza sieć bezprzewodowa. Zostanie wykonane specjalne przyłącze energetyczne dużej mocy. Będzie użytych wiele komputerów przenośnych, projektorów, ekranów i dużo innych nowości technicznych.

Przez trzy dni warsztatów i wykładów renomowane firmy, wydawnictwa, przedstawiciele władz i samorządów, nauczyciele i wykładowcy ośrodków szkoleniowych przedstawią wiele najnowszych rozwiązań z zakresu zastosowania nowoczesnych technologii w edukacji w szczególności technologii mobilnej.

Zjazd odbędzie się tradycyjnie w ostatnim tygodniu maja w dniach 25-27. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji, która odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta, ul. Szkolna 2 Mrozy.