Zabójcza klawiatura dla graczy

Model ten wykorzystuje m.in. mechanizm N-Key Rollover, umożliwiający jednoczesne naciśnięcie do sześciu klawiszy. Dodatkowo, do dyspozycji graczy, oddano blok pięciu programowalnych klawiszy makr (wyodrębniony po lewej stronie) oraz system definiowania profili. Warto przy tym zaznaczyć, że do zapisywania indywidualnych ustawień użytkownika służy 64KB wbudowanej pamięć.
Zabójcza klawiatura dla graczy

Najnowszy produkt CM Storm wyposażony jest w dedykowane klawisze do sterowania multimediami. Dzięki nim, w trakcie rozgrywki, użytkownik może zarządzać odtwarzanymi plikami audio. Ponadto Trigger udostępnia specjalny przycisk Storm Tactics, który pozwala na deaktywowanie klawisza Windows. Oprócz tego antypoślizgowa powłoka czy demontowana, ergonomiczna podpórka pod nadgarstki, to kolejne z zalet Triggera.

Aby obniżyć do minimum opóźnienia sygnału złącze USB klawiatury zostało pokryte warstwą złota. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w dwuportowy hub USB 2.0. Innym istotnym elementem, z punktu widzenia graczy, jest kabel ze specjalnym, wzmocnionym oplotem, który odpowiada za elastyczne a przy tym bezpieczne i stabilne połączenie Triggera z komputerem.

Ponadto Trigger zapewnia także pełne wsparcie dla bardzo czułych, mechanicznych przełączników typu CHERRY MX, które są dostępne w wersji czarnej, niebieskiej, brązowej lub czerwonej.

Sugerowana cena detaliczna klawiatury Trigger to: 518,00 PLN brutto.