13-calowy ultrabook VAIO T13 do kupienia w Polsce

VAIO T13 wykorzystuje procesory Intel Core drugiej generacji, współpracujące z wystarczającą ilością pamięci i szybkim dyskiem hybrydowym, czyli łączący tradycyjne rozwiązania do gromadzenia danych z napędem SSD, który jest zarezerwowany dla systemu operacyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu ultrabook jest gotowy do pracy w kilka sekund.
13-calowy ultrabook VAIO T13 do kupienia w Polsce
Ultrabook Sony mierzy ledwie 18 mm grubości

Ultrabook Sony mierzy ledwie 18 mm grubości

Efekty pracy, a także multimedia, oglądamy na jasnym 13-calowym ekranie LED działającym w rozdzielczości 1366 x 768 punktów. Wydajna bateria zapewnia nawet 9 godzin wydajnej pracy. Dodatkowo komputer jest gotowy do pracy w kilka sekund po wciśnięciu guzika start. Co ciekawe, chcąc na chwilę przerwać pracę, czy naukę, wystarczy zamknąć pokrywę, aby ultrabook Sony VAIO T13 przeszedł w stan energooszczędnego uśpienia, w którym dane mogą być przechowywane, bez obawy utraty, nawet do 3 miesięcy.

Ultrabook z serii VAIO T ma także bogaty zestaw gniazd. Znajdziemy tu porty USB (2.0 i 3.0), HDMI, VGA i RJ45, a także gniazdo kart SD/MMC. Komplet złączy uzupełniają wbudowane karty Wi Fi i Bluetooth, obsługujące najnowsze standardy bezprzewodowej łączności. Sony tradycyjnie nie zaniedbało jakości dźwięku. Wykorzystanie technologie xLOUD i Clear Phase sprawia, że dźwięk jest głośny, wyraźny i czysty.

Te wszystkie komponenty umieszczono w niezwykle lekkiej (około 1,6 kg), smukłej (niecałe 18 mm) i dodatkowo wytrzymałej obudowie ze stopu aluminium i magnezu. Niewielkie rozmiary sprawiają, że komputer bez trudu zmieści się w większości toreb, teczek czy plecaków.

VAIO T13 z procesorem Core i3-2367M, 4 GB pamięci RAM, 320-gigabajtowym dyskiem i 32-gigabajtowym napędem SSD jest już dostępny w salonach Komputronika i sklepie Chip.pl, a kosztuje 3199 złotych.

Więcej:Sony