Cenega nie wyda gry Uprising44 – Powstanie Warszawskie

Wygląda na to, że polski wydawca - firma Cenega - jednak nie wyda gry Uprising44 - Powstanie Warszawskie. Co jest tego przyczyną?

Jeszcze do dzisiaju sądziliśmy, że nowa produkcja studia DMD Enterprise –

Uprising44 – Powstanie Warszawskie

– wydana zostanie przez Cenegę. Najnowsze oświadczenie na łamach strony wspomnianego wydawcy mówi jednak co innego. Wynika z niego, że współpraca między obiema firmami została zakończona, co wynikło z różnych koncepcji dotyczących przyszłości owej produkcji.

Uprising44 – Powstanie Warszawskie był jednym z naszych najważniejszych tytułów w tym roku. Na pewnym etapie współpracy pojawiły się jednak rozbieżne koncepcje dotyczące wydania gry, przez co wspólnie podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu łączącej nas umowy. Równocześnie dziękujemy studiu DMD Enterprise za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia oraz sukcesów.” – powiedział dyrektor generalny Cenega, Marek Chyrzyński

Kończymy współpracę w dobrych relacjach, dziękujemy firmie Cenega za wkład w promocję gry. – dodał dyrektor zarządzający studiem DMD Enterprise, Michał Dziwniel.

Na razie nie wiemy, kto teraz zajmie się wydaniem naszej rodzimej produkcji, niemniej deweloperzy informują, że o dalszych losach gry zostaniemy poinformowani w stosownym czasie. Może nasunąć się jednak pytanie – czy zagrozi to w jakiś sposób ”

Powstaniu Warszawskiemu

„? Moim zdaniem nie, przynajmniej w kwestii jakości omawianego tytułu. Jeśli zaś chodzi o jego rozpowszechnienie na światowym rynku.. pożyjemy, zobaczymy.

Przeczytaj też obszerną zapowiedź Uprising 44 – Powstanie Warszawskie i dowiedz się więcej!

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.