Cyborg MMO 7 – zafunduj swoim wrogom prawdziwą rzeź…

Impakt wprowadził na polski rynek mysz Mad Catz Cyborg 7 MMO. Nowy produkt konstrukcją nawiązuje do poprzednich udanych modeli tego producenta, które w środowisku graczy zdobyły niemałe uznanie.

MadCatz CYBORG M.M.O.7 to najnowsza mysz z serii CYBORG R.A.T. Szczur został stworzony z myślą o graczach MMO. Cyborg MMO o maksymalnej rozdzielczości 6400 DPI posiada wszystkie cechy modelu R.A.T. 7 czyli personalizację wielkości i wagi, precyzyjny sensor i trwałość dzięki zastosowaniu odlewów metalowych w jego konstrukcji.

Nowy Cyborg MMO podnosi poprzeczkę wyżej. Dzięki 13 programowalnym przyciskom, trzem pozycyjnym przełącznikom MMO oraz przyciskom typu Shift, które pozwalają zapisać 78 komend dostępnych w każdym momencie. Dwa przyciski ActionLock umożliwiają stałe wciśniecie głównych przycisków myszy, tak aby w najgorętszych momentach zafundować swoim wrogom prawdziwą rzeź.

Najnowszy Cyborg posiada w pełni regulowane podświetlenie RGB. Dzięki oprogramowaniu SST gracz ma do wyboru jeden z 16 milionów kolorów podświetlenia lewego i prawego przycisku myszy. Oprogramowanie Cyborg SST oraz plugin do World of Warcraft zapewnić powinny łatwa i szybką konfigurację licznych przycisków i komend.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez importera – Impakt, wynosi 499 zł.

0
Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.