Frobisher Says, czyli mnóstwo dobrej zabawy za darmo na Vitę

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło, że Frobisher Says! – ekscentryczny i komiczny zestaw dynamicznych mini-gier jest już dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników PlayStation Vita.
Frobisher Says

Frobisher Says

Frobisher Says! to aplikacja dostępna wyłącznie na PS Vita, a gracze, którzy już wcześniej poznali szalony świat Frobishera będą mogli zyskać dostęp do 15 mini-gier w ramach pakietu DLC, który również zostanie wydany 2 maja.

Frobisher Says! stało się niezwykle popularne wśród graczy, którzy zamówili PS Vita w przedsprzedaży i otrzymali grę za darmo w dniu premiery.

Teraz wszyscy użytkownicy PS Vita mogą cieszyć się szaloną grą Frobisher Says! Wystarczy pobrać ją za darmo z PlayStation

Store.

Zasady gry są proste – Frobisher, dziwaczny koleś, każe graczom wykonywać różne czynności – zwykłe i zupełnie surrealistyczne – korzystając z różnych systemów sterowania PS Vita.

Dźgaj wydrę patykiem, dostarczaj puddingi, rysuj na jajkach, zamieszaj dwie miski zupy – rób, o co prosi Frobisher, dotykając, potrząsając, poruszając, mówiąc lub strzelając za pomocą PS Vita.

Prócz trybu dla jednej osoby, nawet dwunastu znajomych może przekazywać sobie PS Vita w dynamicznych, zabawnych i mocno zakręconych sesjach dla wielu graczy!

25 mini-gier jest dostępnych całkowicie za darmo dla wszystkich graczy, a dla osób, które grają we Frobishera od czasu premiery PS Vita, dostępne jest mnóstwo nowej zawartości.

0
Źródło: Sony
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.