Grasz? Musisz założyć ten kombinezon!

Orcbite SK Gaming Overall to propozycja dla wszystkich zapalonych graczy, którym znudziło się granie po nocach w zwykłej pidżamie.
Kombinezon Orcbite SK Gaming Overall

Kombinezon Orcbite SK Gaming Overall

SK Gaming jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych zespołów w światowym e-sporcie. Od lat członkowie zespołu zdobywają imponującą ilość międzynarodowych nagród i widnieją na szczytach rankingów w różnych ligach. Nic zatem dziwnego, że inni Gracze chcą się utożsamiać z tą drużyną. SK Gaming nie od dzisiaj współpracuje również z najważniejszymi na świecie markami sprzętu dla Graczy. Udzielają producentom cennych wskazówek, czego profesjonalny Gracz oczekuje od sprzętu. Dziś MADtech.pl prezentuje serię kombinezonów Orcbite SK Gaming Overall, która stworzona została właśnie wspólnymi siłami członków klanu oraz szwedzkiej firmy.

Kombinezon Orcbite SK Gaming Overall jest jednoczęściowy i niemalże całkowicie czarny. Niebieski zamek oraz drobne elementy doskonale uzupełniają całość. Ubranie wykonane w 80% z bawełny oraz 20% poliestru. Jest więc bardzo przyjazne dla skóry i przede wszystkim przepuszcza powietrze. Doskonale sprawdzi się w różnych rolach: jako piżama, strój sportowy, strój codzienny do noszenia w domu czy też jako wyjściowy garnitur na LAN party. Wszystko zależy od wyobraźni.

Prezentowany kombinezon Orcbite wyposażony został w kaptur, dwie kieszenie oraz zamek błyskawiczny. Na wysokości piersi po lewej stronie umieszczono nadruk biało-niebieskiego logo SK Gaming.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 489 złotych.

0
Źródło: MADtech.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.