Na co wydać miliard dolarów?

Jeżeli jest się dużym holdingiem z nieprzeciętnym portfolio to można np. wybudować miasto. Oczywiście miasto nie byle jakie, raczej nazwalibyśmy to ogromnym centrum naukowym.

CITE -The Center for Innovation, Testing and Evaluation a w naszym pięknym języku po prostu Centrum Innowacji, Testów i Ewaluacji ma zajmować powierzchnie mniejszą niż 40 kilometrów kwadratowych i mieścić się w Hrabstwie Lea w Nowym Meksyku. Ze względu na brak stałych mieszkańców będzie to kolejne opuszczone miasto w Stanach, jednak holding zapewnia że pracę w tym centrum znajdzie około 350 osób.

Głównymi sprawami jakimi zajmą się naukowcy to źródła odnawialnej energii i inne, nie za bardzo wiadomo co ma zawierać się w tych innych, ale oby nie był to jakiś wirus-T. Skąd takie nasze przypuszczenia, o tym za moment.

Na filmiku stworzonym przez holding, widać jak będzie duże to miasto oraz jak rozmieszczone będą jego poszczególne elementy. Po kolei, najpierw mamy strefę zabudowaną; źródło zielonej energii i elektrownie; lotnisko; rozmieszczenie sieci bezprzewodowych; inteligenty system ruchu; przedmieścia, jeżeli tak to można nazwać; oczyszczalnia i destylarnia wody; teren wiejski; sieć internetowa; kampus administracyjny; podziemna sieć laboratoriów i tu może nie słusznie widać podobieństwo do firmy Umbrella.

Firmie życzymy udanej inwestycji, a sobie życzymy żeby powstało tam jak najwięcej przydatnych ekologicznych wynalazków.

0
Źródło: Pegasus Global
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.